Reklama

Dylematy związane z zapinaniem pasów bezpieczeństwa przez kobiety w ciąży rozwieje adapter BeSafe iZi fix (229 PLN), pomagający prawidłowo umieścić pas biodrowy, tak aby ten skutecznie chronił i nie stanowił zagrożenia dla nienarodzonego maluszka. Zastosowanie go w czasie jazdy zapobiega nachodzeniu tradycyjnego pasa na brzuch, zapewniając wygodną i bezpieczną podróż.

Adapter BeSafe iZi fix  pasy dla kobiet w ciąży - składa się z podkładki umieszczanej na siedzeniu samochodu, pasów mocowanych wokół oparcia oraz mocnej szlufki z zapięciem na zatrzaski, przez którą przekłada się biodrowy pas bezpieczeństwa. Ułożony w ten sposób nie będzie wywierał niekorzystnego wpływu na podbrzusze, a w razie zderzenia pozwoli uniknąć ekstremalnych nacisków jakim poddawane byłoby dziecko w przypadku wykorzystania jedynie tradycyjnego pasa. Stosowany od początku ciąży znacząco zwiększa bezpieczeństwo płodu w przypadku nagłego hamowania oraz stłuczek.

Adapter BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży

Adapter można wykorzystywać zarówno na przednich, jak i tylnych siedzeniach samochodu, we wszystkich ich pozycjach. W przypadku tych pierwszych montaż odbywa się przy wykorzystaniu załączonego paska, w drugich zaś za pomocą dwóch mocowań ISOfix.

Adapter BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży

Cały system stosowany wraz z 3-punktowymi psami bezpieczeństwa to gwarancja skutecznej ochrony zarówno dla matki, jak i nienarodzonego dziecka. Doskonały zarówno na dłuższe podróże, jak i krótsze przejażdżki autem.

Cechy Adaptera BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży:

  • pomaga prawidłowo umieścić pas biodrowy, aby ten nie stanowił zagrożenia dla nienarodzonego dziecka,
  • nie wpływa na podstawowe ochronne cechy pasów bezpieczeństwa,
  • zalecany do stosowania już od początku ciąży,
  • skutecznie łączy bezpieczeństwo matki i nienarodzonego dziecka z komfortem jazdy,
  • montaż do przednich lub tylnych siedzeń. 

 

 

Producent:  BeSafe

Dystrybutor: Marko

Kup w Marko-baby.pl