Reklama

Linia wózków dziecięcych mima to zupełnie nowa generacja systemów podróżnych dla najmłodszych. Innowacyjna technologia, awangardowy design oraz wysoka jakość wykonania to główne cechy, które pozwalają im zdecydowanie wybić się na tle konkurencji. Właśnie ten nietuzinkowy wygląd oraz praktyczne możliwości przekonają do sięgnięcia po nie nawet najbardziej wymagających rodziców.

Wielofunkcyjne wózki mima Xari "rosną" waz ze swoimi pasażerami, dostosowując się do ich aktualnych potrzeb. Opatentowany system pozwala na zmianę siedziska w gondolę i odwrotnie zaledwie za pomocą kilku sprawnych ruchów. W takiej formie może on służyć maleństwu od narodzin aż do wagi 17 kg. Instalacja modułów jest bardzo prosta i odbywa się na zasadzie kliknięć. Siedzisko można oczywiście zamocować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a także ustawić w trzech pozycjach adekwatnych do snu lub zabawy.

Wózek mima Xari

 

Jednak modele mima zmieniają się nie tyko wraz z rosnącym maluszkiem, ale również w odpowiedzi na potrzeby powierzającej się rodziny, oferując bardzo ciekawe rozwiązanie dla rodziców z dwójką potomków. Mianowicie na specjalnym stelażu wózka Kobi można zamontować dwa siedziska w dowolnych konfiguracjach, odpowiednich dla bliźniąt lub dzieci w różnym wieku. Usytuowanie modułów jednego nad drugim nie zwiększa rozmiarów wózka, dzięki czemu pozostaje on łatwy w manewrowaniu, co jest szczególnie istotne podczas poruszania się po zatłoczonych ulicach lub alejkach sklepowych. Maksymalne obciążenie górnego poziomu to 17 kg, dolnego zaś 15.

Wózek mima Kobi

 

Wózki dla dzieci mima wyróżniają się również prostym systemem składania oraz niewielkimi rozmiarami, ułatwiającymi ich transport i przechowywanie. Można do nich dokupić akcesoria w postaci praktycznej moskitiery, ocieplaczy na nóżki z mięciutkim polarem oraz wymiennych wkładek do wózka umożliwiających zmianę koloru siedzenia i podkładki pasów bezpieczeństwa. Ponadto adapter pozwala na montaż na stelażu fotelików samochodowych.

 

Cechy wózków Mima:

  • futurystyczny design,
  • elegancka kolorystyka,
  • wysoka jakość wykonania,
  • modele odpowiednie dla jednego lub dwójki dzieci, różniących sie wiekiem albo bliźniaków,
  • wielofunkcyjność, prosty system transformacji siedziska w gondolkę i odwrotnie,
  • komfortowe warunki dla małego pasażera i wygoda dla rodziców,
  • prosty system składania.

Dystrybutor: Marko

Producent: Mima