Reklama

Seria Kreskówek Patrick i przyjaciele obejmuje 20 odcinków podzielonych na 4 części tematyczne: Tworzenie, Edukacja, Dobre Maniery oraz Emocje, każda na oddzielnej płycie DVD. Wszystkie razem zabiorą najmłodszych w fantastyczną, pełną nauki i zabawy podróż. Kolekcja edukacyjna została stworzona z myślą o dzieciach już od 2 roku życia.

Kreskówki Patrick i przyjaciele

 

Głównym bohaterem kreskówek jest tytułowy Patrick, będący wesołym czerwonym pieskiem, który wraz ze swoimi właścicielami Waynem i Julią oraz gronem barwnych przyjaciół pomaga dziecku odkrywać świat i rządzące nim prawa, poruszając zagadnienia, zarówno z zakresu edukacji, jak i problemów społeczno-emocjonalnych. Kolejne bajki dla dzieci w przystępny i interesujący, nawet dla najmłodszych, sposób wskazują w jaki sposób należy postępować w kontaktach z innymi ludźmi, uczą kształtów, kolorów, podstawowych cyfr czy prezentują wiedzę z zakresu przyrody.

Dodatkową atrakcją oraz pomocą edukacyjną jest załączona do każdej płyty pacynka, którą można wykorzystać do odgrywania zaczerpniętych z bajek scenek lub układania zupełnie nowych historii. Taka zabawa, nie tylko utrwali prezentowaną w kreskówkach wiedzę, ale również pozytywnie wpłynie na kreatywność i wyobraźnię maluchów, dając im jednocześnie dużo radości z urządzonego w domu teatrzyku.

Kreskówki Patrick i przyjaciele

 

Poszczególne części tematyczne serii Patrick i przyjaciele można zakupić osobno z pojedynczą dużą pacynką lub w Zestawie 20 edukacyjnych kreskówek w 5 wersjach językowych zawierającym dodatkowo 7 mniejszych pacynek, w sam raz na palce.

Bogata tematyka kreskówek zapewnia dzieciom postęp na wielu płaszczyznach. Poczynając od zdobywania podstawowej wiedzy językowej czy matematycznej, poprzez rozwój emocjonalny, naukę zachowań społecznych, a dzięki zabawie pacynką, na pobudzaniu zdolności twórczych oraz umiejętności motorycznych kończąc. Wszystko to wraz z radością jaką sprawia najmłodszym obserwowanie swoich ulubionych bohaterów na ekranie zapewniło tym bajkom wiele nagród i wyróżnień.

 

Edukacyjna seria Kreskówek Patrick i przyjaciele:

  1. EDUKACJA - 5 odcinków: Kolory i kształty, Ciężki i lekki, Liczby, Cień, Tęczowe kolory owoców
  2. ZACHOWANIE - 5 odcinków: Przyjaciele sobie pomagają, Mimi jest chora, Proszę i dziękuję, Dzielenie się, Przepraszam
  3. TWORZENIE - 5 odcinków: Rysowanie, Zachowaj kondycję, Muzyka, Dźwięki, Gdzie są twoje rzeczy?
  4. EMOCJE - 5 odcinków: Odwaga, Środowisko, Każdy ma marzenia, Hałas, Uratuj naszą Ziemię.

Dystrybutor: Marko

Producent: K's Kids

Kup w Marko-baby.pl