Reklama

Interaktywne zabawki   K’s Kids to doskonały sposób na edukację poprzez rozrywkę. Uczą, rozwijają, a jednocześnie dostarczają mnóstwo radości. Odkrywanie z nimi świata to prawdziwa przyjemność dla dziecka, a dla rodziców pewność, że stwarzają swojemu potomstwu warunki do wartościowego spędzania czasu.

Mówiąca Piłka 2 w 1

 

Zabawka edukacyjna Mówiąca Piłka 2 w 1   (69,00 PLN) od   K’s Kids, przeznaczona dla maluszków już od 6 miesiąca życia. Jej głównym zadaniem jest pomoc swojemu małemu właścicielowi w nauce alfabetu oraz liczenia   od 1 do 10, a na pierwszych etapach życia zapoznanie go z kolorami oraz nazwami przeróżnych przedmiotów. Proste obrazki pomogą w skojarzeniu słowa z jego znaczeniem, uświadamiając ścisłą zależność między nimi.

Wygrywa ona kolejne litery polskiego alfabetu oraz nazwy podstawowych liczb. Ponadto zabawi maluszka wesołymi dźwiękami i piosenkami. W nauce z Mówiącą piłką niezbędny jest udział rodzica, który będzie stawiał przed szkrabem kolejne zdania, wymawiał słowa lub tłumaczył znaczenie obrazków. Pomaga to zacieśnić więzy między obiema stronami, dając szansę wspólnej zabawy.

Poza walorami edukacyjnymi świetnie sprawdzi się w tradycyjnej roli piłeczki podczas zabaw sportowych lub jako przytulanka,   co zawdzięcza wykonaniu z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Niezwykle kolorowa, skutecznie przyciągnie uwagę dzieci, zachęcając do rzucania i turlania, co z kolei pozytywnie wpłynie na koordynację ruchową i motorykę szkrabów. Starsze dzieci z pewnością będą czerpać przyjemność z wywracania piłki na drugą stronę, a tym samym zmiany jej kolorystyki i tematyki wygrywanych dźwięków.

Mówiąca Piłka jako wszechstronnie stymulująca rozwój zabawka będzie wspaniałym towarzyszem na kolejnych etapach dorastania, intrygując bogactwem wzorów i wydobywających się z jej wnętrza dźwięków, jednocześnie aktywizując do czynnego odkrywania świata.

 

Cechy Mówiącej Piłki 2 w 1:

  • wykonana z miękkiego materiału gwarantuje bezpieczną zabawę nawet kilkumiesięcznemu dziecku,
  • pomaga w nauce alfabetu, liczb, kolorów oraz nazw przedmiotów,
  • stymuluje rozwój dziecka na różnych płaszczyznach,
  • wesołe barwy i dźwięki przyciągają uwagę oraz zachęcają do aktywności zarówno intelektualnej, jak i ruchowej,
  • moduł językowy i matematyczny, do których przechodzi się poprzez wywrócenie piłki na drugą stronę, 
  • sprawdzi się w roli dającej poczucie bezpieczeństwa przytulanki,
  • dla dzeici od 6 miesięcy do 3 lat.

Dystrybutor: Marko

Producent: K's Kids

Kup w Marko-baby.pl