Reklama

Zestaw Flower Stacker od Wonderworld to pomysłowe klocki  drewniane w sam raz dla małych budowniczych. Układając je jeden na drugim dziecko stworzy pnące się w górę, cieszące oczy konstrukcje. Osiągnięcie najdłuższych budowli będzie stanowiło prawdziwe wyzwanie i zachęcało do podejmowanie kolejnych prób, rozwijających umiejętności wyważania i układania.

Niezwykły kształt poszczególnych elementów, które połączone razem przywodzą na myśl kwiaty, ułatwia zabawę najmłodszym i sprawia im więcej radości, niż układanie tradycyjnych bloków. Jest on również doskonale dobrany do wielkości małych rączek, ułatwiając uchwycenie klocków.

Podczas zabawy, poza mnóstwem radość z wciąż rosnącej konstrukcji, dziecko otrzymuje również szansę rozwoju wielu cech i umiejętności. Budowanie z zestawem Flower Stacker pozytywnie wpływa na wyobraźnię, zręczność oraz pozwala lepiej zrozumieć ciąg przyczynowo - skutkowy, a także znaczenie prób i błędów, szczególnie wtedy gdy zbyt długa wieża rozpada się po dołożeniu kolejnego elementu. Dążenie do osiągnięcia, jak najlepszego wyniku sprzyja także koncentracji, a wspólna zabawa z rodzicami czy starszym rodzeństwem uczy umiejętności naśladownictwa.

Zestaw Flower Stacker

 

Cechy zestawu Flower Stacker:

  • zawiera 15 różnokolorowych, przypominających kwiaty klocków,
  • elementy wykonane są z drewna kauczukowego,
  • stworzone z użyciem nietoksycznych farb, barwników i lakierów,
  • budowanie z tych klocków dostarcza mnóstwo radości oraz pomaga w rozwoju najmłodszych,
  • ekologiczne,
  • idealne od 18 miesiąca życia.

Producent: Wonderworld

 PlanetaZ