Reklama

Bujaczek Gąsienica - Rocking Cater (350,00 PLN) od Wonderworld to idealny kandydat na ulubioną zabawkę dla maluszka. Przyjemna dla oka zabawna forma, żywe kolory i piszczący po ściśnięciu czerwony nosek to cechy, które wybitnie przypadną do gustu dzieciom. Ponadto bujaczek ma postać mięciutkiego pluszaka, którego można zdemontować i bawić się nim samodzielnie. W jednej i drugiej formie gąsienica będzie nie tylko wspaniałym towarzyszem maluszka, ale również barwną ozdobą pokoju.

Gąsienica, jako bujana zabawka, pozytywnie wpływa na rozwój motoryki ciała i umiejętności percepcyjnych, stymuluje błędnik oraz pozwala uczyć się własnego ciała. Ze względu na maksymalne obciążenie bujaki przeznaczone są dla dzieci do 3 roku życia.

Bujaczek Gąsienica - Rocking Cater od Wonderworld

 

Bujaczek wykonany jest z drewna kauczukowego z wykorzystaniem nietoksycznych farb, barwników oraz lakierów. Spełnia europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Jest to również produkt ekologiczny, gdyż jego opakowanie zawiera przynajmniej 70% papieru pochodzącego z recyklingu. Firma Wonderworld bierze także udział w projekcie "Tree plus", dzięki czemu w zamian za każde wycięte na zabawki drzewo kauczukowe, sadzone są dwa nowe.

Bujaczek Gąsienica - Rocking Cater od Wonderworld

Producent: Wonderworld

PlanetaZ