Reklama

Nauka języka obcego może być świetną zabawą i to już od najmłodszych lat, szczególnie jeśli wyposażymy swoją pociechę w interaktywny zestaw z mówiącym piórem - CROCOPen. Ten nowoczesny system edukacyjny ma przybliżyć dzieciom język angielski i dać solidne podstawy do jego zgłębiania w przyszłości.

Mówiące pióro CROCOPen ożywi każdą stronę specjalnych książeczek z serii Crocolearn, wypełniając pokój dźwiękami, słowami lub muzyką. Wewnątrz takich pozycji dzieci znajdą wesołe gry i atrakcyjne zadania do wykonania, stanowiące zbalansowane połączenie nauki z zabawą.   Cały system został zaprojektowany tak, aby można go było dostosować do umiejętności, stylu i tempa pracy małych odkrywców, aby nikogo nie zniechęcić, a wręcz przeciwnie zmotywować do autonomicznej pracy.  

Samo pióro jest bardzo proste w obsłudze,   a jego głównym zadaniem jest tłumaczenie angielskich słów i zdań na polski. Wystarczy przyłożyć je do dowolnego obrazka na stronie, aby usłyszeć głośno i wyraźnie odpowiednią frazę. Poszczególne słowa, zdania lub całe akapity można czytać, wymawiać i zapisywać, poznając nowe i trenując nabyte już wiadomości.

Crocopen - mówiące pióroCrocopen to jednak nie tylko sama nauka języka angielskiego, ale również stymulacja wyobraźni, rozwijanie spostrzegawczości, a także logicznego myślenia. Wszytko to dzięki niezwykłym grom edukacyjnym, dostosowanym do gustów oraz poziomu umiejętności najmłodszych.  

Zestaw startowy CROCOPen zawiera:

  • mówiące pióro CROCOPen,
  • supercartridge I (kompatybilny z wszystkimi materiałami edukacyjnymi z serii Crocolearn dostępnymi na rynku polskim),
  • książeczkę startową "Cudowna podroż z piórem CROOCOPen" wprowadzającą tematykę serii,
  • przewodnik dla rodziców.

W skład rozszerzonego Zestawu interaktywnego - Crocopen  wchodzi dodatkowo 8 książeczek, które zapewnią dziecku rozrywkę i naukę na długi czas.

Dzieci wraz z Interaktywnym Systemem Edukacyjnym CROCOlearn będą mogły z pasją przystąpić do poznawania nowego języka, bez potrzeby ciągłego nagabywania ze strony rodziców. W końcu forma nauki oferowana przez mówiące pióro to właściwie pełna radości zabawa, która będzie wesołą i całkowicie bezstresową formą spędzania wolnego czasu.

Dystrybutor: Marko

Kup w Marko-baby.pl