Reklama

Dzień Dziecka to pretekst do wybrania pięknego produktu dla dziecka. Zobaczcie ciekawe propozycje Polskiej  firmy MARKO, dystrybutora wielu znanych marek. Warto wybrać piękne i bezpieczne zabawki, ucząc nasze dzieci poczucia estetyki od najmłodszych lat.

Boikido

Francuska marka słynąca z pięknych, drewnianych zabawek. Oryginalne projekty zachwycą dzieci wieku od 1 do 4 lat. Są przyjazne środowisku i ręcznie malowane.

Trunki

Walizka, która może stać się największym przyjacielem dziecka. Dzięki niej maluch chętnie wybierze się w podróż pakując ukochane przedmioty do środka. Na walizce można jeździć, zmęczony maluch może dosiąść jej jak rumaka i ciągnięty rzez rodziców z przyjemnością przemieszczać się z miejsca na miejsce.

CloudB

Zabawki CloudB umilą maluchowi zasypianie i pozwolą na relaks w pokoju dziecięcym. Zwierzaki – poduszki wydają uspakajające dźwięki, niektóre, jak magiczna lampka wyswietlą na suficie niebo pełne gwiazd.

Fehn

Seria ekskluzywnych, niemieckich, pluszowych zabawek dla niemowląt. Są wśród nich: karuzele, maty, pozytywki, papucie z grzechotką, łańcuszki do smoczków, zagłówki do fotelików.

K`s Kids               

Seria zabawek rozwijająca zdolności najmniejszych dzieci. Karuzele, zawieszki do wózka, pozytywki wykonane są z delikatnych materiałów. Ich barwne wzory zachęcą dziecko do radosnej zabawy. Zabawki K`s Kids będą piękną dekoracja pokoju dziecięcego.

Giimmo

Lampki, do których można się przytulić. Wykonane są z miłego w dotyku materiału. Cała zabawka świeci się jasnym, łagodnym światłem. Maluszek może zabrać Giimmo do łóżka i zasnąć z nim spokojnie i radośnie się obudzić.

Dystrybutor: Marko

Kup w www.marko-baby.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: