Reklama

Tobbles Neo zaprojektowano dla Twojego maluszka, ale Ty także się nimi zachwycisz. Najlepsze zabawki wyglądają dobrze, a zabawa nimi jest jeszcze lepsza. Kule Tobbles Neo nie są wyjątkiem! Układankan dla dzieci Tobbles Neo to nie tylko przepiękny wygląd, to idealnie wyważone kule o podwójnej fakturze powierzchni, doskonale stymulującej już sześciomiesięczne dziecko... To nie wszystko!

 

 

Dzieci mogą układać je jedną na drugiej tworząc piramidę lub eksperymentować tworząc różnego rodzaju kolorowe kombinacje. Ta zabawka wygląda dobrze ale zabawa nią jest jeszcze lepsza a sześć tętniących kolorami kul wciągnie malucha w wir eksperymentowania. Małe raczki dzieci będą rozkoszować się niekończącymi możliwościami odkrywania tej zabawki.

 


Tobbles jest dynamiczną zabawką z nieograniczonymi możliwościami. Rozwija koordynację ruchowo-wzrokową , zdolności motoryczne i świadomość przestrzenną.
Wysokiej jakości zestaw klocków , który zaprasza dzieci do poszukiwań i odkryć, jednocześnie zapewniając wiele godzin abstrakcyjnej zabawy.

 

Dystrybutor: qelements.pl