Reklama

Migocząca Hula-Kula   (99,99 zł) z linii elektronicznych zabawek   VTech Baby od Trefl  ma za zadanie nie tylko dostarczyć małemu użytkownikowi mnóstwo rozrywki, ale również zachęcić go do raczkowania, stawiania pierwszych kroków oraz aktywnego poznawania świata. Takim czynnikiem mobilizującym jest tutaj samoczynny ruch kuli, któremu towarzyszą wesołe dźwięki oraz migotanie światełek, co dopinguje maluszka do pogoni za tą niecodzienną "piłeczką".

Migocząca Hula-Kula

Jednak wspieranie rozwoju ruchowego to nie jedyne walory edukacyjne   Hula-Kuli. Zabawka ta daje również okazję do poznawania podstawowych kolorów i kształtów oraz przeróżnych zwierząt, których podobizny zdobią jej ścianki. Ulokowane na jej powierzchni trzy przyciski uruchamiają melodyjki lub różne frazy, a także wprawiają w ruch obrotową biedronkę i towarzyszące jej barwne wstążeczki. Wszystkie te elementy zachęcają dziecko do licznych interakcji, pobudzając wyobraźnię, wspierając rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz dostarczając dodatkowych bodźców dotykowych, jednocześnie gwarantują przednią zabawę.

Migocząca Hula-Kula wykonana jest bardzo solidnie, przez co długo posłuży małym odkrywcom, a jej pomysłowe wzornictwo nieodparcie będzie przyciągać ich uwagę. Produkt ten docenili zarówno eksperci branży dziecięcej, jak i sami rodzice, o czym świadczą zdobywane przez niego nagrody.

Cechy Migoczącej Hula-Kuli:

  • samoczynny ruch kuli zachęca do aktywności i stawiani pierwszych kroków,
  • wyposażona w migoczące przyciski z cyferkami aktywujące wesołe melodie,
  • polska wersja językowa,
  • pozytywnie wpływa na szeroko rozumiany rozwój dziecka,
  • ekonomiczna, dzięki funkcji automatycznego wyłączania, oszczędzającej baterie,
  • dostępne 2 poziomy głośności,
  • dla dzieci w wieku od 6 do 24 miesięcy.