Reklama

Nauka chodzenia to bardzo ważny etap w życiu każdego dziecka. Pierwsze nieśmiałe kroki zwykle kończą się małymi wywrotkami połączonymi z płaczem oraz zanikiem motywacji do dalszych ćwiczeń. Kucyk Bruno, w formie zabawnej pchanki edukacyjnej, nie tylko pomoże dziecku w chodzeniu, ale sprawi, że stanie się to świetną zabawą, zachęcając maluszka do dalszych wysiłków i odwracając jego uwagę od niewielkich porażek.

Kucyk Bruno

 

Uśmiechnięty kucyk Bruno chętnie towarzyszy malcom podczas ich pierwszych spacerów. Wystarczy chwycić go za dołączaną rączkę i ruszyć w drogę wraz z nowym przyjacielem. Kucyk jest bardzo muzykalny, dlatego też w czasie spaceru będzie grał wesołe melodyjki, które znacznie umilą czas i sprawią, że dziecko szybko zapomni o pierwszych niepowodzeniach. Gdy spacer zostanie przerwany, muzyka ucichnie. Jednak w każdej chwili można do niej wrócić, rozpoczynając przerwaną wędrówkę. Melodia oraz towarzystwo miłego zwierzątka będą świetną motywacją do regularnego chodzenia. Zabawka wspiera rozwój koordynacji ruchowej dziecka i w dużym stopniu ułatwia stawianie pierwszych kroków.

Bruno to również doskonały kompan do zabaw. Jego ruchy główką wywołują uśmiech na buzi każdego dziecka. A jeśli maluch zmęczy się chodzeniem, może rozpocząć kolejną, tym razem edukacyjną, przygodę z kucykiem. Wspólnie poznają pierwsze litery i cyfry. Kucyk pomoże dziecku rozróżniać kolory, rozwinie też jego zmysł dotyku i słuchu. Zabawka ta doskonale łączy w sobie naukę z zabawą, zadowalając jednocześnie gusta maluszków i dbających o ich prawidłowy rozwój rodziców, tak aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane.

Cechy kucyka Bruno:

  • pchanka edukacyjna w formie wesołego kucyka z pluszową główką,
  • zachęca dzieci do stawiania pierwszych kroków,
  • wspomaga koordynację ruchową malucha,
  • wspiera naukę cyferek, literek, kształtów i kolorów,
  • odtwarza wesołe melodyjki, wydaje dźwięki oraz wyposażony jest w kolorowe, migające przyciski.

Pchacze dla dzieci przeznaczone dla dzieci od 1 rok życia.

Producent: Artyk

merlin.pl