Reklama
Świnka Chrum

Świnka Chrum to wesoła zabawka edukacyjna   skierowana do młodszych odbiorców. Cechuje ją bardzo staranne wykonanie w żywej kolorystyce, które na pewno przyciągnie uwagę dzieci i sprawi, że świnka stanie się nieodłącznym towarzyszem ich zabaw.

Świnka Chrum jest bardzo umuzykalniona, nauczy dzieci piosenki o świnkach, a poprzez wyliczankę zapozna z cyferkami od 1 do 5, jednocześnie ćwicząc ich pamięć. Ponadto posiada zestaw 5 dźwięków i 4 fantastycznych melodyjek ukrytych w raciczce i łapce. Po naciśnięciu na ryjek świnka zabawnie chichocze, kicha lub prosi o podrapanie noska. Z kolei prawa nóżka to super pianinko, na którym można wygrywać dowolne dźwięki niczym na prawdziwym instrumencie. Idealny produkt dla maluszków, stawiających pierwsze kroki w świecie muzyki.

Świnka posiada dwa tryby interaktywnej zabawy, dzięki którym przyciągnie uwagę dzieci na długi czas. A ponieważ jest niezwykle miła w dotyku sprawdzi się również w roli przytulanki.

Rekomendowana dla maluchów w wieku od 9 do 36 miesięcy. Wielkość zabawki to ok. 40 cm.

Producent: Artyk

Świnka chrum chrum jest rozkoszna i różowa. Moja córeczka kocha świnki a ta świnka na pewno zostałaby jej przyjacielem, mogłaby ją zabierać ze sobą na spacery i do przedszkola.
wiolahon