Reklama

Activity Centre 7 w 1 łączy naukę, sztukę i muzykę w jednej fantastycznej zabawce, wspierając rozwój dziecka na wielu płaszczyznach, pobudzając jego zainteresowania oraz dostarczając mnóstwo twórczej rozrywki.

To bogate centrum aktywności to właściwie 7 niezależnych zabawek, wśród których maluch znajdzie:

  • zegar zachęcający do nauki odczytywania czasu,
  • liczydła do nauki podstaw arytmetyki,
  • geometryczny labirynt uczący maluszka sortowania elementów według kształtów,
  • zestaw do nauki alfabetu,
  • tablice magnetyczną,
  • sztalugi z 12 calowym uchwytem na rolki oraz papier, pozwalające na realizację artystycznych projektów. 

Poza różnorodnością elementów, gwarantujących ciekawą zabawę, której nie grozi monotonia, głównymi zaletami Activity Center są jeszcze niezwykły kunszt wykonania, cieszący oczy kolorowy design, a przede wszystkim ogromna wartość edukacyjna, pozwalająca na szeroki rozwój dziecka. Pisanie, liczenie, malowanie to tylko część umiejętności jakie maluch zdobędzie korzystając z tej pięknej i funkcjonalnej kombinacji. Podczas zabawy dzieci rozwijają również bardziej podstawowe cechy, jak zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo – ruchową czy umiejętności rozwiązywania problemów.

Dodatkowy plusem tego centrum aktywności jest możliwość jednoczesnej zabawy pary lub nawet trójki dzieci, z których jedno może na przykład bawić sie kolorowym alfabetem, drugie rysować, a najmłodsze sortować elementy w labiryncie. Tak więc nawet różnica wieku nie stoi na przeszkodzie wspólnej zabawie.

Producentem zabawki jest firma I’m Toy, której artykuły są wytwarzane i testowane w zgodzie z międzynarodowymi standardami, gwarantującymi wysoką jakość i bezpieczeństwo zabawki. Activity Centre wykonane zostało z ekologicznego drewna kauczukowego oraz wykończone opartymi na bazie wody i przyjaznymi dla środowiska farbami.