Reklama

Dzieci przed świętami bardzo chętnie włączą się w tworzenie ozdób choinkowych. Jest to więc doskonały pretekst do zgromadzenia całej rodziny przy jednym stole i wspólnego spędzenia czasu. Tworzenie małych dzieł sztuki dostarczy tak młodszym, jak i starszym mnóstwo radości, wprowadzając do domu ciepłą świąteczną atmosferę. Przyozdobione własnoręcznie wykonanymi ozdobami drzewko choinkowe będzie miało dużo większą wartość, a maluchy zyskają cudowne wspomnienia z tego magicznego przedświątecznego czasu.

 

Doskonałą pomocą, która zapewni prześliczne i oryginalne filcowe dekoracje świąteczne są zestawy Dimension. Przy ich pomocy można wyczarować między innymi barwne ptaszki, wesołe bałwanki czy ozdobne choinki, które drzewku dodadzą uroku , a małym artystom sprawią mnóstwo radości. Do wykonania zabawek wymagane są jedynie podstawowe umiejętności szycia. Jest to więc doskonała okazja, aby nauczyć nieco starsze dzieci posługiwania się igłą i nitką. Cały proces tworzenia jest łatwy, szybki, a przy tym szczególnie przyjemny, gdyż w jego wyniku powstają wyjątkowe świąteczne ozdoby. Młodsze pociechy, które nie dorosły jeszcze od szycia z przyjemnością będą przyglądać się tworzącej zabawkę mamie, podawać kolejne kolorowe elementy lub napychać dekoracje wypełnieniem, jednocześnie niecierpliwie oczekując końcowego efektu.

W każdym zestawie znajduje się wszystko co niezbędne do wykonania serii trzech tematycznych ozdób, czyli barwna mulina, kordonek, kolorowy filc, wypełnienie, igła, a także instrukcja ze wskazówkami. Rozmiar zabawek zależny jest od wybranego zestawu.

Własnoręcznie wykonane ozdoby będą cieszyć oczy w zimowe wieczory i napełniać dumą małych artystów, mających mniejszy lub większy udział w ich powstaniu. Równie pięknie będą się prezentować na choince, jak i w każdym innym miejscu domu, wprowadzając do wnętrza świąteczną atmosferę.

Needle&Art

Zobacz inne pomysły na prezent: