Reklama
Ozdobne walizeczki

Zestaw ozdobnych pudełek i walizeczek w stylu retro stanowi modny i wygodny dodatek dziecięcego i młodzieżowego pokoju. Zmieści się w nich mnóstwo skarbów, zabawek, kredek, ubranek dla lalek czy innych drobiazgów, które dzieci z taką pasją zbierają. Pudełeczka nie tylko pomogą w utrzymaniu porządku, ale dzięki dobrze dobranym wzorom i kolorom dodadzą także uroku każdemu wnętrzu. Z kolei trzymane wewnątrz mebli pozwolą w optymalny sposób wykorzystać dostępną w nich przestrzeń.

Urocze walizeczki i pudełka przydadzą się również każdemu uczniowi. W mniejsze można zapakować ulubionego misia do przedszkola, kanapkę do szkoły czy komplet flamastrów. Do większych z kolei schować rysunki, zeszyty, farby i co tylko jeszcze przyjdzie do głowy pomysłowemu uczniowi. Pomogą one dzieciom zapanować nad chaosem w plecaku i zapewnią ochronę produktom, które tego wymagają. A małym dziewczynkom na pewno niezwykle spodoba się pomysł pójścia do przedszkola z pastelową walizeczką w dłoni.

 

Zarówno pudełka, jak i walizeczki wykonane są z grubej tektury, lakierowanej na zewnątrz. Produkty z zestawów można schować jedne w drugie, jeśli akurat wszystkie nie są potrzebne, dzięki czemu nie wymagają dużo miejsca na przechowywanie.

Taki zestaw to także doskonały i oryginalny pomysł na prezent, który nie tylko bardzo ładnie wygląda, ale również spełni funkcje praktyczne.

Kids Town