Reklama

 

ZoLO to nie tyle zabawki, co sposób na wspólne odkrywanie i budowanie relacji z dzieckiem. Na oko wydają się szalone i zakręcone, ale w tym szaleństwie jest metoda. Świat wyobraźni to świat magii dzięki której patyk jest mieczem, kanapa w salonie zamkiem króla Artura a tata potrafi wszystko (poza oczywiście załadowaniem zmywarki).

 

Kluczem jest inteligencja, wyobraźnia, planowanie i widzenie przestrzenne i te cechy ma rozwijać świat ZoLO poprzez świetną zabawę. Zbudowanie istoty ZoLO, czy jak wygodniej ZoLOludka to ma być dopiero początek Waszej wspólnej przygody z dzieckiem.
 
Niech dziecko opowie Ci historię swojego ZoLOludka, stwórzcie razem teatrzyk cieni, zaplanujcie jak będzie się zmieniał zależnie od nastroju, pory roku czy pory dnia. Zainspirujecie Swoje dzieci, motywujcie do rozwoju i obserwujcie efekty. Badania pokazują, że dzieci których zabawa bazowała na wyobraźni i nie była szczególnie ograniczana są bardziej twórcze, wygadane, lepsze w rozwiązywaniu problemów, mniej zestresowane, ale i wykazują lepsze przystosowanie społeczne.

                           
Większość dzieci wykazuje naturalną inwencje i ciekawość, ale same nie potrafią jej odpowiednio i bezpiecznie ukierunkować – dlatego i do tego też potrzebują swoich rodziców. Nie bój się i otwórz świat ZoLO, a może sam staniesz się fanem. Wyjątkowy i atrakcyjny design sprawiają, że ZoLO może być równie dobrze ulubioną zabawką dziecka, jak i eksponatem kolekcjonerskim.  

Cechy produktu: 

  • bogactwo kolorów i form poszczególnych elementów,
  • wspiera rozwój kreatywności i relacje społeczne dzieci,  
  • bardzo oryginalny prezent,
  • produkt kolekcjonerski,
  • może być używany jako zabawka do kąpieli,  
  • skierowany do dzieci od 5 roku życia.  

Dystrybutor: Jubee

Klocki ZoLO to właściwie zbiór zabawnych, kolorowych kawałków o przypadkowych kształtach. Dzieci mogą je łączyć w dowolny sposób tworząc najdziwniejsze, surrealistyczne postacie, przywodzące na myśl obrazy Picassa. Jedynym ograniczeniem w konstruowaniu osobliwych stworzeń staje się ich wyobraźnia. Zabawa nimi zachęca dzieci do wyrażania siebie, dodaje im pewności, a przede wszystkim inspiruje twórczo.

Na rynku dostępne są zestawy zawierające różne, unikatowe elementy, z których można budować zupełnie odmienne istoty. Czyni to klocki dla dzieci ZoLO doskonałym produktem kolekcjonerskim, który jednak poza oryginalnym wyglądem na półeczce, dostarczy jeszcze dzieciom mnóstwo dobrej zabawy.