Reklama

Papier jest niezwykle lubianym przez dzieci materiałem do zabawy. Nawet przy niewielkich zdolnościach maluchy mogą wyczarować coś interesującego z papieru. Można podrzeć go na kawałeczki i zrobić wyklejankę, można namalować na nim kolorowy obrazek czy stworzyć piękne figurki origami. Papier daje dzieciom bardzo wiele możliwości. Jest bardzo kreatywnym materiałem do pracy.

Zabawki z kartonu Rotooli (od ok. 25 PLN) to twórcza zabawa z papierem, która pozwala wyczarować z karbowanego papieru przeróżne ciekawe kształty. Paski papieru zawija się na specjalne rolki, które następnie kształtuje się na dołączonych foremkach. W ten sposób z ukształtowanego papieru można tworzyć baśniowe postacie, wróżki, robaczki czy zabawne potwory.

Do osiągnięcia wspaniałych efektów pracy nie trzeba mieć ogromnych zdolności. Każde dziecko własnoręcznie będzie mogło stworzyć wspaniałe postaci, zabawne figurki. Zabawa daje dzieciom bardzo dużo satysfakcji, ponieważ mogą samodzielnie stworzyć piękne rzeczy.

Zestawy Rotooli pozwalają tworzyć z papieru zupełnie nowe rzeczy. Od tej pory karbowany papier nie będzie służył tylko i wyłącznie do tworzenia dekoracyjnych elementów prac plastycznych. Teraz można tworzyć z niego prawdziwe postacie, zabawne figurki czy bajkowe stwory.


W skład zestawu wchodzą m.in.:

·rolki karbowanego papieru
·konsola
·urządzenie do karbowania papieru
·urządzenie do nawijania papieru w rolki
·kształtki do formowania papieru
·piankowe elementy dekoracyjne

Zabawa zestawami Rotooli pobudza dzieci do kreatywnej zabawy, do realizacji swoich pomysłów. Wspaniale rozwija wyobraźnię, sprawność manualną oraz pomysłowość.

uczyibawi.pl   

Dystrybutor: RUSSELL