Reklama

Książka  Tu jesteśmy- autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich to wspaniały prezent dla dziecka chcącego zostać astronautą lub maluch, którego interesuje wszechświat i chce dowiedzieć się o nim wielu nowych, zaskakujących faktów.

Tu jesteśmy (39 PLN)- w prosty i przyjemny sposób uczy dziecko wiedzy o wszechświecie, a także odpowiada na wiele dręczonych go pytań. Nie jest to książka, w której poruszane są jedynie tematy kosmosu, można się z niej dowiedzieć także wielu ciekawych faktów z życia astronautów i samej podróży w kosmos. Dużym atutem książki są barwne obrazki i proste treści, a także ciekawy sposób przedstawienia ważnych postaci które miały duże znaczenie dla ludzkości, jako np. pierwsi ludzie, którzy stanęli na księżycu. Z tej książki dzieci uczą się wielu pożytecznych rzeczy, jednak dorośli  także znajdą w niej ciekawe informacje dla siebie.
Książka , która spodoba się każdemu: oryginalna, barwna , wyjątkowa. Nic tylko usiąść do niej razem z dzieckiem  i zacząć czytać.
Recenzuje Julia Janiszewska - pasjonatka książek i recenzentka. W planach ma także ich pisanie. Autorka bloga http://ksiazkioczamijuli.blogspot.com  na którym dzieli się pasją do literatury.