Reklama

Lubicie podróżować, poznawać ciekawe miejsca i odnajdywać ukryte tam atrakcje? Dzięki kreatywnemu przewodnikowi dla dzieci „Kropka pe el” (49,90 PLN) autorstwa Andrzeja Paulukiewicza najmłodsi mogą aktywnie uczestniczyć w planowaniu rodzinnych wycieczek.

Ta niezwykła książka przedstawia najciekawsze miejsca z całego kraju, wybrane i opisane z myślą o najmłodszych turystach.

W książce dzieciaki odnajdą piękne, zadziwiające i zabawne miejsca, tj.:
·perły dzikiej przyrody
·zabytki
·nawiedzone zamki
·nowoczesne budowle
·tajemnicze jaskinie
·i wiele innych ciekawych miejsc


Przewodnik jest wyposażony w dane teleadresowe oraz praktyczne informacje, które mogą przydać się podczas planowania wspólnych podróży.


Obudźcie w dziecku prawdziwego podróżnika!

Wydawnictwo dwie siostry

Agnieszka Wieczorek
Książka jak dla małych rączek za ciężka, bardzo nie praktyczna bo prostokątną. W środku dużo ciekawych informacji, zdjęć i opis bardzo ciekawy. Na końcu spis treści i ładna mapa Polski z zaznaczonymi miejscami. Szkoda, tylko że wszystkiego nie uwzględnili, ale można zrozumieć książka to nie encyklopedia wszystko w niej być nie może ;], drugim minusem jest to że książka przeznaczona dla dzieci, a mało informacji praktycznych i nie chodzi mi tu o nazwy muzeów i nr telefonu do nich. Tylko np. jakieś przyjazne miejsce pobliżu danej atrakcji. Uważam że ciągle jest mało przewodników dla rodziców z dzieckiem ! A ten jest trafiony, gdy dziecko umie czytać np. od 4 roku życia.