Reklama

Zabawki kreatywne Pan Robótka to przyjaciel wszystkich kreatywnych dzieci. Podsuwa świetne pomysły i techniki dzięki którym, zachęca Maluchy do samorealizacji. Zabawa zestawami od Pana Robótki to wkraczanie w świat wyobraźni a stworzone przez malucha zabawki są niepowtarzalne i dają dużo radości z faktu, że dziecko samo je zrobiło.

Stworzenie własnego przyjaciela to nie lada wyzwanie dla małych raczek jednak aby zacząć zabawę trzeba uruchomić wyobraźnię i pomysłowość.

Zestawy zawierają wszystko co jest potrzebne do stworzenia własnej kolekcji zabawnych stworów. Materiały są wysokiej jakości , dodatkowo w każdym zestawie znajduje się przejrzysta instrukcja.

Pan Robótka pozwala dzieciom na tworzenie swojego własnego  świata do zabawy . Dzieci mogą z przygotowanymi przez siebie zabawkami tworzyć teatrzyki, w których wcielać się będą w różne role ćwicząc mowę, pamięć i ucząc się zabawy w grupie.

Pan Robótka i jego zestawy to świetny sposób na zainteresowanie dzieci kreatywną zabawą i zajęcie czasu podczas deszczowych dni.

W Polsce Pan Robótka nadawany jest na CBeebies .

 Kreatywne Maluchy