Reklama

Nawet niewielka przestrzeń może zmienić się w wymarzony plac zabaw. Wystarczy kilka ciekawych zabawek i wyobraźnia dziecka. Małe dzieci odnajdą kompana do tańca w Fisher-Price® Taneczny DJ. To interaktywna muzyczna zabawka edukacyjna na miękkiej sprężynie, która rusza się podczas zabawy, zachęca do tańca i podskakiwania.

Po szalonych tańcach dziecko może odpocząć w objęciach przyjaciół z serii Funny Bunny – siedzisk zaprojektowanych i uszytych w Polsce. W serii królik, myszka i hipopotam, które cieszą oko i dobrze wpasowują się w scenerię dziecięcego pokoju.

Autobus Z Pasem Do Jazdy Ride&Roll Lorena Canals to droga, którą rozwiniemy. Od razu pojawi się na niej wielki pluszowy autobus, który zabierze nasze dzieci w podróż po zakamarkach pokoju. 

Własny pojazd zbudujemy z Shappy Play Sofa . Modułowa sofa, która jest zarówno meblem jak i bezpieczną zabawką pomagającą w rozwoju motorycznym.

KiddyMoon Piankowy plac zabaw z basenem i piłkami – to odpowiedź na niespożytą ilość energii naszych dzieci. Szalona zabawa w basenie została wzbogacona o komplet miękkich klocków o różnych kształtach. Może służyć do ćwiczeń, a także budowania różnorodnych konstrukcji.

Wyróżniona w konkursie Zabawka Roku, Nagroda Rodziców Ścieżka sensoryczna Tullo to zabawka, którą polecają fizjoterapeuci. Półkule, dyski i półwałki, które wchodzą w skład zestawu, można układać w dowolnych kombinacjach, tworząc tym samym niepowtarzalne tory przeszkód, co sprawia, że zabawa za każdym razem staje się ciekawa i rozwijająca.

Dla starszych dzieci ciekawą propozycją jest NINJA - drewniana wyrzutnia XL 70cm Trzeba tu złapać jak najwięcej latających Ninja! Wystrzelone Ninja są wszędzie. To prosta gra zręcznościowa. Jeden z graczy jest wyrzucającym a drugi łapaczem. Gracz łapiący próbuje złapać jak najwięcej Ninja w paletkę z workiem.

Na koniec dnia przyda się Fisher-Price® Myszka do medytacji – dla młodszych i tych znacznie starszych też. Wprowadza w świat medytacji poprzez specjalne wypowiedzi oraz ćwiczenia z oddychania. Pomaga się odprężyć w ciągu dnia i przed snem. Do wyboru są 3 tryby uspokajania: Medytacja dzienna, Medytacja przed snem oraz Kojące dźwięki.

Wszystkie produkty poddaliśmy testom Jury w konkursie Zabawka Roku , Nagroda Rodziców .