Reklama

Na pozór to zwykły kawałek materiału, ale w rekach bobasa - niezwykła zabawka. Uszyta z mięciutkiego kawałka materiału, do którego wszysto różnorodne metki. Nie dosyć, że intrygująco wystaja z materiału i można je do woli tarmosić, to jeszcze każda jest inna. Mają różną fakturę, wielkość i kolory. Wystarczy dać niemowlakowi ten skarb i obserwować jak z zachwytem obraca go w dłoni, ogląda z każdej strony i żuje znajdując ulgę dla obolałych od ząbkowania dziąseł.

Jeśli mama wcześniej wtuli się w Snoozebaby zostawiając na nim swój zapach, dziecko kładąc na nim główkę, lub trzymając je przy buzi z łatwością zaśnie - jakby wtulało się w mamę. Przytulanki zajmują mało miejsca, można ją zawsze mieć przy sobie, zabrać na spacer i w długą podróż. Łatwo się pierze w ręku lub w pralce i szybko wysycha.

 

 

Snoozebaby Przytulanka - słodki sen ma ciekawą strukturę, jest uszyta z weluru, dżerseju, 100 % bawełny. Zabawka jest obszyta kolorowymi metkami o różnym kształcie i fakturze materiału, które dzieci z radością i zainteresowaniem biorą do rączek podczas zabawy. Metki są bezpieczne i nie wyrywają się podczas zabawy. Unikalna struktura Snoozebaby Przytulanki - słodki sen działa na zmysły maluszka, szczególnie na zmysł wzroku i dotyku. Pomaga rozwijać koordynację wzrokowo - ruchową, stymuluje zdolności motoryczne dziecka. Wymiary przytulanki to 25 x 25 cm.

Snoozebaby jest innowacyjną marką zabawek i akcesoriów dla dzieci. Produkty charakteryzuje nowoczesny design, przyjemne materiały, a w szczególności różnokolorowe metki, które służą zabawie oraz wspierają rozwój maluszka. Zabawki Snoozebaby stymulują rozwój motoryczny dziecka, kształtują zwłaszcza zmysł wzroku i dotyku, uczą kolorów . Akcesoria i zabawki Snoozebaby są odpowiednie dla dzieci od urodzenia do 3 lat. Wykonane są z ekologicznych, zdrowych i bezpiecznych materiałów. Produkty skierowane są do nowoczesnych rodziców, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich pociech, cenią kreatywne, bezpieczne i przyjazne środowisku produkty.

                    

 

Zobacz inne pomysły na prezent: