Reklama

Miło nam przedstawić ekologiczna rodzinkę Tulaki jak malowane (85,00 PLN): Mamcia, Tatko, Siostrunia czy BRATek otraz ich trzódka: Dino, Psiuńcio, Słoniś, Gepardzio, WIELOrybek, Misiunio oraz Lewek.

Mamy tu 11 przytulanek z niepowtarzalnej kolekcji, gdzie oryginalny design, choć nie bez trudu nadąża za wyobraźnią naszych podopiecznych. Każda przytulanka została zainspirowana niczym nieskrępowaną wyobraźnią, widoczną tylko w rysunkach dzieci. Widzisz je i od razu się uśmiechasz, bo tak na nas działa nieregularna kreska, karykaturalna nieproporcjonalność, przesadzone jaskrawe kolory wyrażające szczerą, radosną dziecięcą ekspresję twórczą.

Wygląd to nie jedyna mocna strona naszych milutkich znajomków. To ważne że wykonanie nie pozostawia cienia wątpliwości, że są to zabawki naprawdę bezpieczne, a materiał z których powstały, w pełni naturalny (100% bawełna organiczna).

Przytulanki są produkowane w indyjskiej fabryce, która posiada certyfikat GOTS, międzynarodowej organizacji zaświadczającej, że tkaniny i technologia produkcji Aminal dolls spełniają surowe standardy organicznego, zrównoważonego i humanitarnego wyrobu tkanin. Każdy etap produkcji tych zabawek – od uprawy, poprzez przędzenie, tkanie, płukanie, aż do barwienia – spełnia lub nawet przewyższa te standardy.

Wymiary: szerokość: 20 cm, wysokość: 30 cm.