Reklama

Podczas szycia są to zwykłe, szmaciane laleczki, ale magicznie ożywają po przeprowadzeniu ostatniego ściegu! Ich osobowość warunkowana jest materiałem, z jakiego zostały uszyte. Każda laleczka posiada oczy z guzików i wspaniały, promienny uśmiech! Ponieważ wszystkie kochają zwierzęta, towarzyszą im one podczas każdej zabawy. Dzięki ogromnej różnorodności, można stworzyć wspaniałą, kolorową kolekcję barwnych postaci, które z przyjemnością zaprzyjaźnią się z każdą dziewczynką!

Lalaloopsy Minis Style 'N' Swap to seria laleczek Mini Lalaloopsy stworzona z myślą o zabawie w przebieranki.   Dziewczynki mogą dowolnie stylizować swoje nowe laleczki - zmieniać im stroje, buciki, a nawet fryzury! Gumowe akcesoria i ubranka w prosty i łatwy sposób można zakładać i zdejmować, tworząc nieskończoną liczbę kombinacji.

 Lalaloopsy żyją w kapryśnym świecie, pełnym śmiesznych i zaskakujących zdarzeń. Wystarczy odrobina Twojej wyobraźni i miłości, by magiczny świat Lalaloopsy trwał bez końca! W krainie Lalaloopsy wszystkie lalki szykują się na zwariowane przyjęcie. Każda z nich szuka w głowie wspaniałych pomysłów na nowe fryzury i wyjątkowe stroje. Teraz to Ty możesz zdecydować w co będzie ubrana lalka. Dobierz strój, czapkę, buty i możecie ruszać!

Kolekcja składa się z 4 laleczek.

1. Okruszka była zrobiona z fartucha kucharskiego. Jest niesamowicie słodka, ma idealne maniery i uwielbia zapraszać przyjaciół na herbatkę i coś słodkiego. Jej zwierzątko to myszka.

 

 

 

2.Mitenka była zrobiona z frędzelków szalika Eskimosa dlatego też jej dominującym kolorem jest niebieski, a akcesoria z zestawu nawiązują do zimy. Uwielbia gorące kakao, wojny na śnieżki i ogrzewanie się przy kominku.

 

 

 

 

3.Fistaszka została zrobiona z kolorowych skrawków kostiumu klauna. To dowcipnisia, która jest trochę niezdarna i uwielbia rozśmieszać znajomych. Jej ukochanym zwierzątkiem jest słonik.

 

 

 

 

4.  Kleksolinka, z serii Lalaloopsy Minis, przedstawia śliczną bohaterkę, która według opowieści została uszyta z fartucha malarskiego. Jest bardzo twórcza i uwielbia jasne kolory, bałaganienie i spaghetti. Jej zwierzątko to zebra.

 

 

 

Style 'N' Swap Mini zestaw w opakowaniu z uchwytem zawiera mini laleczkę oraz akcesoria do przebierania i stylizacji.

Cechy zestawu:

 ciekawa koncepcja zabawy w stylizację, rozwijająca dziecięca wyobraźnię

 akcesoria dające możliwość tworzenia 16 stylizacji

 prosty i łatwy sposób zmiany ubranek

 zawartość zestawu: mini laleczka, 4 sukieneczki, 2 pary bucików, torebka, 2 fryzurki