Reklama

Hania Kucharz
Zabawa w kucharza to znakomita okazja do nauki zasad zdrowego odżywiania. Podczas zabawy dziecko rozwija w sobie opiekuńczość i wrażliwość. Noszenie, kołysanie, przytulanie lalki przynosi wiele pozytywnych emocji i pozwala na harmonijny rozwój. Używanie akcesoriów rozwija małą motorykę oraz usprawnia precyzję ruchów.
Lala Hania jest bezpieczna, ma miękki tułów, co sprawia, że miło jest się do niej przytulić. Rozwija kreatywność i pomysłowość. Mówi ponad 200 słów. Ma osobisty zestaw kucharza, m.in. garnki i sztućce kuchenne. Wspaniale pobudza wyobraźnię stając się towarzyszem zabaw.
Wiek 36m+
Hania Weterynarz
Dzięki zabawie z chorym zwierzaczkiem dziecko oswaja lęk przed lekarzem i własną chorobą. Wykonywanie podstawowych czynności „medycznych” uczy dziecko delikatności i troskliwości. Używanie akcesoriów rozwija małą motorykę, usprawnia precyzyjne ruchy. Miękki piesek stymuluje zmysł dotyku. Podczas zabawy lalką dziecko rozwija w sobie opiekuńczość i wrażliwość. Noszenie, kołysanie, przytulanie lalki przynosi wiele pozytywnych emocji i pozwala na harmonijny rozwój. Dbałość o zwierzęta uczy szacunku oraz otwarcia na potrzeby innych.
Jest bezpieczna. Miękki tułów sprawia, że miło jest się do niej przytulić. Rozwija wrażliwość i opiekuńczość. Kołysanie lalki pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Mówi ponad 200 słów. Ma osobisty zestaw lekarza weterynarii, m.in. stetoskop, strzykawkę. Wspaniale pobudza wyobraźnię stając się towarzyszem zabaw.
Wiek 36m+

więcej: http://smilyplay.pl/produkt/smily-play-lalka-hania-weterynarz/