Reklama

Skylanders Imaginators to wyjątkowa gra na konsole, która łączy świat wirtualny z rzeczywistością. Dzięki niej dzieci mogą przenosić swoich realnych bohaterów do świata wirtualnego, a także tworzyć nowe postacie od podstaw – wybierając im klasę, wygląd, ubranie, a nawet ton głosu i powiedzonka. Taka aktywność wspaniale rozwija wyobraźnię, a także kreatywność.

Dodatkowo w grze pojawia się możliwość odblokowywania kolejnych elementów wyposażenia czy części ciała, co budzi ciekawość i chęć poznana tego, co jeszcze nie zostało odkryte, a w dowolnym momencie gry można zobaczyć, czy nowy, dodany  element pasuje do naszego bohatera i szybko zaaplikować mu nowe umiejętności, tym samym mając poczucie sprawstwa oraz odpowiedzialności za stworzoną postać. 

W grze mali gracze znajdą wiele ukrytych pomieszczeń, dodatkowych umiejętności czy mini rozgrywek, co sprawia, że gracze wytrwale przechodzą i poszukują nowych rzeczy, nawet pokonując tę samą cześć gry kilka razy.

Kolejną ciekawostką budzącą zachwyt dzieci jest M.A.P.A - czyli mapa świata gry składającą się na różne lokacje i ukryte misje do wykonania, co daje możliwość zwiedzania uniwersum Skylanders Imaginators i wchodzenia w jego zakamarki, przez co gracze nie odczuwają poczucia znudzenia. 

Gra umożliwia dzieciom tworzenie Skylanderów oraz ożywianie ich po raz pierwszy, w zupełnie nowej przygodzie, ze wspaniałą fabułą wypełnioną po brzegi zagadkami, walkami oraz nowymi bohaterami i złoczyńcami. Skylanders Imaginators zawiera zupełnie nową, pełną przygód, humoru i uroku fabułę, z nowymi zabawnymi postaciami oraz powracającymi ulubieńcami.

Gra dostarcza zróżnicowaną i dynamiczną rozgrywkę opierającą się na wyobraźni, inspiracji i ekscytacji, jaką daje dzieciom możliwość stworzenia własnych bohaterów – a to wszystko w nowym, interesującym otoczeniu.

To przełomowa propozycja na rynku gier na konsolę, w której dzieci mogą się bawić w świecie rzeczywistym oraz wirtualnym. Gra Skylanders Imaginators dostępna jest na PlayStation 4 i Xbox One, ale również Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U.

więcej: https://cdp.pl/skylanders-imaginators-starter-pack-ps4.html

Zobacz inne pomysły na prezent: