Reklama

Roller to najtrwalszy, najbardziej ergonomiczny i praktyczny szkolny plecak na kółkach

Rodzaje plecaków typu roller:

Mandala XL

 Składa  się z komory przedniej z dwoma małymi kieszeniami i jedną dużą kieszenią z siatki. Część dolna, osłona wykonana ze sztywnego materiału by chronić roller od zadrapań a zawartość od uszkodzeń. Posiada stabilizujące, wysuwane podstawy by zapewnić jeszcze lepszą pionową stabilność kiedy plecak jest nieużywany. Duże koła umożliwiają swobodną i cichą jazdę.  Leciutki, aluminiowy teleskopowy stelaż posiada 3 poziomy regulacji, które rosną wraz z dzieckiem. Ponadto posiada ergonomiczną i bardzo wygodną rączkę.

Cuore

Plecak posiada komora główna z termicznie izolowaną kieszenią na napoje lub kanapki i kieszenią z siatki. Tak jak w poprzednim modelu część dolna, osłona wykonana ze sztywnego materiału. Koła zapewniają cichą jazdę, po wszelkich powierzchniach. Leciutki, aluminiowy teleskopowy stelaż posiada 3 poziomy regulacji: 77cm, 83,5cm oraz 98cm i może rosnąć razem z właścicielem. Wygodna i ergonomiczna rączka pozwala pchać tornister za sobą jak i przed sobą. Dodatkowo posiada otwory do przymocowania dekoracyjnych zawieszek.

Ponadto plecaki można uzupełnić w :

BROSZKI – EMOTIKONY COOL

Zestaw zawiera 3 sztuki z elementami odblaskowymi. Można wybrać broszki, któ®e najbardziej podobają się naszemu dziecku. Świetna zabawa do wymieniania się broszkami z przyjaciółmi w szkole lub samemu do  kolekcjonowania wszystkich .

POKROWIEC NA DESZCZ

Gdy pogoda nie dopisuje, jest szaro, deszczowo z pomocą przyjdzie nam pokrowiec przeciwdeszczowy na nasz roller-plecak. Wykonany w pełni z wodoodpornego materiału, nie musimy się martwić ze książki naszego dziecka będą mokre i będziemy musieli je suszyć. Bardzo prosty w montażu . Posiada żółtą taśmę odblaskową dla Twojego bezpieczeństwa.

NAKLEJKI NA KÓŁKA – MANDALA

Aby nasz plecak wyglądał bardziej efektywniej i ładniej udekorować możemy go dodatkowo w  naklejki na kółka. Naklejki dają ciekawe złudzenie optyczne kiedy koła zaczynają się obracać. Wybór mamy duży, więc na pewno któreś wpadną w oko dla ucznia. Sprzedawane są w zestawie po 2 sztuki.

NAKLEJKI NA KÓŁKA – MECHANIC

Podobnie jak w naklejkach na kółka-mandala. Te z kolei mają inne grafiki na naklejkach. Bardziej skierowane są dla chłopców, ale nie tylko. Naklejki dają ciekawe złudzenie optyczne kiedy koła zaczynają się obracać. Sprzedawane w zestawie po 2 sztuki.