Reklama

Gra EDUKACYJNA dla najmłodszych. W skład gry wchodzą 3 figurki zwierząt,3 plansze z rysunkiem: stawu, łąki, ogrodu warzywnego,30 kart z rzeczami, które należą do jednej z trzech plansz. Zadanie dziecka, to przyporządkowanie tych przedmiotów od jednej z plansz, jak i do zwierzaka, który jest w grze. Kto zrobi to jak najszybciej ,ten wygrywa rundę. Walory edukacyjne: rozpoznawanie zwierząt, przedmiotów z otaczającego świata, ćwiczenie spostrzegawczości, refleksu, wyobraźni. Wiek dziecka 2,5-5 lat. Wielkość opakowania:21,5 x 21,5 x 5 cm.

Gry planszowe dla najmłodszych -OBSERWACJE

Gra edukacyjna dla małych dzieci. W zestawie dwie kolorowe kostki i dwukolorowe motylki. Dziecko ma po rzuceniu kostkami jak najszybciej znaleźć motylka w tych kolorach.

Walory edukacyjne: ćwiczenie spostrzegawczości, koncentracji, refleksu. Wiek dziecka 2.5 lat+. Wielkość opakowania:21,5 x 21,5 x 5 cm

Gry planszowe dla najmłodszych -ZWIERZĄTKA

Gra edukacyjna dla małych dzieci. W zestawie kolorowa kostka i 4 kolorowe gumowe zwierzątka +15 żetonów. Dziecko ma po rzuceniu kostka do przebycia drogę do mety dowolnym zwierzątkiem pokonując rożne przeszkody. na mecie w nagrodę dostaje żeton.

.Walory edukacyjnene-ćwiczeniespostrzegawcosciści,koncentarcji,refleksu.Wiek dziecka 2.5 lat+. Wielkość opakowania:21,5 x 21,5 x 5 cm

Gdzie kupić

kropka-zabawki.pl od: 68