Reklama

 

W środku pokoju dziecka możecie stworzyć całe miasteczko połączone plątaniną torów kolejowych. Wieloelementowe pociągi pasażerskie i towarowe mogą przemierzać długie trasy wypełniając swoja transportową misję.

Duży stół o rozmiarach 83 x120 cm i wysokości 40 cm pomieści 100 różnych elementów: pociągów, pojazdów, znaków drogowych, stacji benzynowej, stacji załadowczych, sygnalizacji świetlnej, figurek drzew i ludzi, wiaduktów, bram. W budowie trasy pociągu możemy wykorzystać aż 55 elementów torów klejowych i akcesoriów do zbudowania sieci kolejowej. Pędzimy przez mosty, góry, rzeki, tunele i miejski ruch uliczny.

Stół z kolejką górską z serii Imaginarium zapewni dzieciom wiele godzin zabawy. Do zadań  młodego transportowca będzie należało nie tylko ułożenie trasy kolejowej, ale również bezpieczne i terminowe dotarcie na stacje. Załadunek towaru, przejazd przez most, który uruchamia efekty dźwiękowe, dotarcie na stację, postój przed szlabanem, dowolne konfigurowanie taboru kolejowego składającego się z drewnianych wagonów łączonych magnesem, miejski ruch samochodów, sadzenie drzew czy ustawianie znaków drogowych, to tylko niektóre atrakcje zestawu.

Produkt jest wykonany bardzo solidnie, zabawka wytrzyma nawet zabawę dużej grupy przedszkolaków czy dzieci z klubu malucha.

Producent: Toys "R" Us

Gdzie kupić

TOYS "R" US Poland od: 599,99