Reklama

Rzadko zdarzają się zabawki, które jednocześnie budzą wyobraźnię dziecka, zapewniają mu wiele godzin zabawy są uwielbiane przez rodziców i łączą pokolenia.

TOMY Tomica to ponadczasowy produkt, dzięki któremu dzieci będą mogły się poczuć jak mali architekci tworząc własne miasto a ojcom, dziadkom i wujom pozwoli spełnić własne marzenia. 

Magia tej zabawki polega na tym, że jest tu wszystko co dziecko może spotkać w realnym świecie a każdy element dopracowany jest w najdrobniejszym szczególe. Wspólna zabawa w budowaniu własnego miasta z ogromna ilości torów, po których poruszają się samodzielnie pociągi, dróg, budynków i innych akcesoriów zapewni dużo świetnej zabawy całej rodzinie. Zestawy Tomica można ze sobą łączyć tworząc ogromne trójwymiarowe miasteczka a ich kształt będzie zależał tylko od wyobraźni dziecka.

To co cechuje TOMY Tomica to:

  • Żadnych granic  
  • Rozwijanie wyobraźni  
  • Wspólna zabawa z dziećmi  
  • Niegraniczona ilość kombinacji

Zabawka zalecana dla dzieci od 4 do 7 roku życia.
Aby zabawka działała wymagane jest 1 bateria 1,5V , której nie ma w zestawach.

Dystrybutor: Dumel

Mogę w końcu napisać coś o wygranym w konkursie zabawkowicza zestawie startowym Tomy Tomica. Mój czterolatek dostał na zająca pociąg z torami. Oszalał ze szczęścia. Fantastycznie wykonany, proste składanie (rączki synka radziły sobie z łączeniem torów). Kolejka ma 2 szybkości. A kiedy pociąg przejeżdża przez tunel - jego koła turkocą jak po prawdziwych torach. Tobiasz przegląda folder z innymi zestawami i mówi, że marzy ;-) Plusem jest to, że zestawy nie są przeraźliwie drogie. Można kompletować i zbudować fantastyczne miasteczko. POLECAM!!

Anna