Reklama

Playmobil City Action to seria przedstawiająca szybkie i pełne napięcia życie w miejskiej dżungli. Pełno tutaj pościgów, akcji ratunkowych czy ulicznych remontów. Dzieci znają w tych zestawach różnego rodzaju ruchome elementy, moduły świetlno-dźwiękowe oraz zdalnie sterowane pojazdy. Bogaty wybór akcesoriów to gwarancja wielu godzin udanej zabawy, w końcu w tętniącym życiem mieście nie może być mowy o nudzie.

Główna kwatera straży pożarnej

Playmobil City Action
Główna kwatera straży pożarnej (4819) to w pełni wyposażona siedziba, gdzie strażacy mogą odpocząć pomiędzy kolejnymi akcjami gaśniczymi. Sporych rozmiarów budynek (58 x 34 x 47 cm) posiada dwa w pełni wyposażone piętra z wieżą oraz otwieraną bramą dla wozów strażackich. Załączone do zastawu dwie figurki można spuszczać na dół po prawdziwej rurze strażackiej. Przeciętny czas montażu wynosi około 1 godziny.

Game Box "Komisariat policji"

Playmobil City Action
Game Box "Komisariat policji" (5421) to kompaktowy zestaw, który dziecko będzie mogło wszędzie ze sobą zabrać, ponadto po skończonej zabawie nie zajmie wiele miejsca. Zawiera rozkładany posterunek policji, figurki stróża prawa i przestępcy, a także wiele dodatkowych akcesoriów, w sumie aż 63 elementy. Sam budynek składa się z okratowanej celi, części biurowej z komputerem oraz magazynku na policyjny ekwipunek.

Wielki zdalnie sterowany dźwig

Playmobil City Action
Zestaw Wielki zdalnie sterowany dźwig (5466) zamieni dziecięcy pokój w prawdziwy plac budowy. Kierować nim można z zadziwiającą precyzją, mając kontrolę nad łopatą, wózkiem suwnicy oraz podnoszącym przedmioty hakiem. Dźwig można obracać o 360o stopni, a jego żurawiem poruszać w górę , dół i na boki. Do kompletu dołączono figurkę sprawującego kontrolą nad maszyną pracownika budowy.

Przedstawione zestawy to tylko niewielka część z szerokiej oferty Playmobil City Action, każdy z nich można wzbogacić o kolejne tematyczne pozycje lub łączyć z zupełnie odmiennymi kompletami, tworząc swój własny, pełen akcji miejski świat.

Gdzie kupić

Playmobil od: 16,49
delfinki.pl od: 14,90
krainazabawy.pl od: 29,00
czaszabawy.pl od: 29,00