Reklama

Zdalnie sterowany samochód policyjny z kamerą od Playmobil to wyjątkowy zestaw do zadań specjalnych. Główną jego atrakcją jest możliwość zdalnego sterowania pojazdem, dzięki załączonemu pilotowi. Ponadto policyjne auto wyposażono w kamerę, a zrobione przy jej pomocy zdjęcia przesyłane są bezpośrednio na trzymany przez dziecko monitor.

 

Zdalnie sterowany samochód policyjny z kamerą

W zestawie tym maluchy znajdą również dużo innych urozmaicających zabawę elementów. Załączona figurka policjanta posiada na wyposażeniu swojego samochodu liczny ekwipunek niezbędny podczas pracy w terenie, tak więc wyruszając na akcję może on zabrać ze sobą m. in. lornetkę, krótkofalówkę, podręczny komputer, GPS oraz różne rodzaje broni. Łącznie jest to aż 105 detali.

 

Jak zawsze w zestawach Playmobil, również tutaj wszystkie elementy są duże, szczegółowo wykonane i wytrzymałe, aby mogły długo służyć swoim małym właścicielom.

 

Zdalnie sterowany samochód policyjny z kamerą

 

Zdalnie sterowany samochód policyjny z kamerą będzie prawdziwą atrakcją dla dzieci lubiących pełne akcji zabawy, gdzie dzielni stróże prawa zajmują się łapaniem przestępców. Zestaw zalecany jest dla pociech w wieku od 6 do 12 lat, a jego elementy można swobodnie łączyć z innymi kompletami klocków, tworząc zupełnie nowe kombinacje. Również zestaw zdalnego sterowania oraz kamera pasują do pozostałych pojazdów Playmobil.

Gdzie kupić

bajkolandia od: 267,49
czaszabawy.pl od: 279,00
delfinki.pl od: 289,99
Playmobil od: 289,99

Zobacz inne pomysły na prezent: