Reklama

Cloud B to specjalista w dziedzinie snu dziecka, w ofercie którego znajduje się bogaty wybór uroczych zabawek, które staną się nieodłącznymi kompanami maluszka. W ciągu dnia towarzysząc mu podczas zabaw, nocą zaś pomagając się wyciszyć i dając poczucie bezpieczeństwa.

Z wyglądu przytulanki Cloud B   to słodkie pluszaki, które od razu chce się przytulić. Jednak te maskotki to zdecydowanie coś więcej. Projektowane są z myślą o pobudzeniu zmysłów dziecka oraz stworzeniu wokół niego strefy spokoju.

Przytulanki termofory od Cloud B 

Na szczególną uwagę zasługują przytulanki termofory   dodatkowo ogrzewające dziecko, działające jednocześnie odprężająco i uspokajająco. Z takim towarzyszem maluszek będzie mógł cieszyć sie długim, spokojnym snem.

przytulanki termofory Cloud B

Termofory Cloud B dzięki formie milutkich pluszowych zwierzaków świetnie sprawdzą sie w roli pocieszaczy. Poprawiając dziecku humor nie tylko swoim przyjaznym wyglądem czy miłym w dotyku materiałem, ale także przyjemnie rozchodzącym się od nich ciepłem.   Termofory Cloud B dostępne są w 4 wersjach, jako:

  • Przytulanka - termofor - Owieczka
  • Przytulanka- termofor - Żółw
  • Przytulanka- termofor - Żyrafka
  • Przytulanka - termofor - Biedronka

 

Każda Przytulanka termofor od Cloud B posiada dwa odpinane schowki na ciepły i zimy żel,    załączony do każdej zabawki. Pierwsza wersja doskonale sprawdzi się w zimne wieczory szczególnie po powrocie ze spaceru. Druga zaś będzie przyjemnym kompresem chłodzącym podczas upalnego lata. Żel przygotujemy do użytku wkładając go do kuchenki mikrofalowej lub zamrażarki, zależnie od potrzeb.

Podczas zabawy przytulanki termofory można także wykorzystać w formie pacynek.

przytulanki termofory Cloud B

 

Zawieszki z pozytywką od Cloud B

Z kolei idealnym towarzyszem podróży będą zawieszki z pozytywką, będące kompaktową wersją pluszaków Cloud B z sensorem dźwięku. Przyjemne w dotyku i odtwarzające znaną melodię Twinkle Twinkle Little Star małe pluszaki pomogą maluszkowi się zrelaksować i poczuć bezpiecznie również poza domem.

Zawieszki z pozytywką

 

Pozytywka posiada funkcję Timera z 45- minutowym zegarem oraz automatycznym wyłącznikiem. Sześć poziomów głośności   pozwala dobrać odpowiedni do danej sytuacji. Przycisk regulujący zlokalizowany jest w lewej łapce zwierzątka.

Niewielkie rozmiary zawieszek z pozytywką pozwalają na łatwy transport zabawek,   zmieszczą się one nawet w średniej wielkości torbie, tak więc można zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie.

Zawieszki z pozytywką

Maskotki wyposażone są w rzepy pozwalające zapiąć je na foteliku samochodowym, nosidełku czy wózku.

W skład kolekcji zawieszek z pozytywką Cloud B wchodzi:

  • Różowa Biedronka
  • Niebieski Żółw
  • Klasyczny Żółw
  • Klasyczna Biedronka.

Dystrybutor: Marko

Zobacz inne pomysły na prezent: