Reklama

Dress Your Doll to zupełnie nowa propozycja zabawy w sam raz dla małych dziewczynek, które chcą samodzielnie szyć ubranka dla swoich lalek. Z tymi pomysłowymi zestawami dzieci będą mogły wykroić, a następnie uszyć z przeróżnych materiałów wspaniałe, oryginalne stroje.

Wystarczy wziąć do ręki igłę, nożyczki oraz nici i można zaczynać swoją przygodę z projektowaniem i krawiectwem. Na początek trzeba będzie jedynie wyciąć i zszyć przygotowane wykroje z wzorzystego i miękkiego materiału. Później, wraz z doskonaleniem swoich umiejętności, małe projektantki mogą rozpocząć eksperymentowanie z własnymi tkaninami oraz pomysłami na stroje.

Dress Your Doll

 

Zestawy Dress Your Doll to doskonały sposób na kreatywną wciągającą zabawę, podczas której dziewczynki będą uczyć się odpowiedniego łączenia elementów w zgraną całość, tworzenia wykroi, a w końcu sprawnego posługiwania się igłą i nitką. W ten sposób dzieci zarówno realizują swoje twórcze pasje, jak i doskonalą sprawność manualną. Trwałym efektem takiej zabawy będą także własnoręcznie uszyte ubranka, które poszerzą, nigdy zbyt duzą, garderobę ulubionych lalek.

Dress Your Doll

 

Kolekcja Dress Your Doll składa się z kilkuset wzorów oraz projektów, posegregowanych według poziomu trudności. Każdy model oznakowany został symbolem nożyczek w liczbie od 1 do 4, oznaczających coraz trudniejsze wyzwania. Zestawy oznaczone znaczkiem 1 nożyczek wprowadzą dzieci w tajniki krawiectwa, wraz z nimi małe projektantki, może jedynie z niewielką pomocą rodziców, będą w stanie rozpocząć samodzielne szycie.

Dystrybutor: Mokopico