Reklama

Od 25 kwietnia w kinach Amazonia. Przygody małpki Sai, film przygodowy, któremu bliżej do Indiany Jonesa niż do Animal Planet, piękna i fascynująca wyprawa dla dzieci i rodziców w głąb największej dżungli na Ziemi. To więcej niż lekcja przyrody, wycieczka do zoo i warsztaty ekologiczne razem wzięte, inteligentna rozrywka, która zachwyci i wzruszy całą rodzinę.

Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

 

Zrealizowana w tradycji Mikrokosmosu i Makrokosmosu w 3D w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę), Amazonia to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii.

 

Takie filmy dla dzieci to niezwykła przygoda z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny.

Premierę filmu wspierają liczni partnerzy, m.in. WWF Polska, jedna z największych międzynarodowych organizacji zajmujących się ochroną przyrody, a także polecają portale Edukacjafilmowa.pl oraz Zielonalekcja.pl.

Zobacz inne pomysły na prezent: