Reklama

Dreambaby to marka specjalizująca się w pomysłowych zatrzaskach, zamkach, zasuwkach oraz wielu innych akcesoriach pomocnych w zapewnieniu bezpieczeństwa maluszkom w całym domu. Dostępny w ich ofercie szeroki wachlarz zabezpieczeń pozwala stworzyć przyjazne dzieciom otoczenia, w którym będą mogły spokojnie bawić się i dorastać.

Blokada obrotowa do sprzętu AGD

Blokada obrotowa do sprzętu AGD

Obrotowa blokada do sprzętu AGD ze wskaźnikiem EZY-Check firmy Dreambaby zablokuje każde drzwiczki w kuchennych urządzeniach. Wykonana została z termoodpornego materiału. Pasuje do większości kuchenek mikrofalowych, piecyków, zmywarek, suszarek, a także wielu innych sprzętów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla sięgającego do nich maluszka. Dzięki specjalnemu wskaźnikowi można łatwo sprawdzić czy urządzenie jest odpowiednio zabezpieczone. Zielony kolor sygnalizuje, że blokada jest aktywna, czerwony zaś, że do sprzętu mamy swobodny dostęp.

Pochłaniacz wilgoci jajo

Pochłaniacz wilgoci jajo

Pochłaniacz wilgoci Dreambaby pomoże stworzyć w mieszkaniu zdrowy mikroklimat. Świetnie sprawdzi sie w małych pomieszczeniach, łazience lub pralni. Poprzez usuwanie nadmiaru wilgoci, chroni całą rodzinę przed szkodliwymi bakteriami oraz pleśnią. Likwiduje także nieprzyjemny zapach stęchlizny.

Pochłaniacz wilgoci Dreambaby do swojego działania nie wymaga energii elektrycznej. Za pochłanianie wilgoci odpowiadają granulki molekularne zamknięte wewnątrz urządzenia. Wraz z wiązaniem wody pochłaniacz staje się coraz cięższy, a boczny wskaźnik zmienia barwę z niebieskiej na różową. System regeneracji urządzenia jest szybki i bardzo prosty. Wystarczy wyjąć materiał pochłaniający i umieścić go na 10 minut w kuchenne mikrofalowej. Potem jeszcze kilka minut schładzania i możemy ponownie zamknąć go wewnątrz pochłaniacza.

Osłona zabezpieczająca na kuchenkę

Osłona zabezpieczająca na kuchenkę

Osłona zabezpieczająca na kuchenkę firmy DREAMABABY to prawdziwa bariera uniemożliwia dzieciom dostęp do płyty grzejnej lub palników gazowych, a tym samym chroniąca przed poparzeniem. Wykonana jest z przezroczystego, żaroodpornego poliwęglanowego plastiku. Posiada regulowaną szerokość w zakresie od 50,5 cm do 96 cm. Osłonę łatwo montuje się przy użyciu odpornej na ciepło taśmy klejącej. Można ją także wykorzystać do zabezpieczenia blatów kuchennych lub stołu.

Magnetyczne zamknięcie zabezpieczające - zestaw

Magnetyczne zamknięcie zabezpieczające - zestaw

Magnetyczne zamknięcie zabezpieczające  można montować na wewnętrznej górnej części szafki lub szuflady, opcjonalnie na wewnętrznym boku szafki. Uniemożliwia ono maluszkom wysuwanie bądź otwieranie mebli, a tym samym dostanie się do ich zawartości, jednocześnie chroni przed przypadkowym przytrzaśnięciem paluszków. W zestawie znajdują się 4 magnetyczne zamki wraz z kluczem.

Taśmy stabilizujące do telewizorów z płaskim ekranem

Taśmy stabilizujące do telewizorów z płaskim ekranem

  rong> Taśmy stabilizujące firmy Dreambaby pomagają przymocować telewizor z płaskim ekranem do ściany bądź mebli, aby zabezpieczyć go przed przypadkowym przewróceniem lub ściągnięciem z szafki. W opakowaniu znajdują się dwie czarne taśmy.

Dystrybutor: Marko 

Gdzie kupić

tanimarket.pl od: 13,90
  bezpiecznydzieciak.pl   od: 14,00

Zobacz inne pomysły na prezent: