Reklama

Polska firma Wader z myślą o lecie przygotowała zabawki, które charakteryzują się ogromną wytrzymałością. Wiemy doskonale, że dzieci są najlepszymi testerami zabawek i potrafią w jeden dzień zniszczyć nienajlepszej jakości produkt. Produktami firmy Wader dzieci z pewnością się nie rozczarują i będą mogły swoją ulubioną zabawkę używać przez całe lato, a rodzice nie będą musieli kłopotać się, gdzie te zabawki przechować, ponieważ są one odporne na warunki atmosferyczne i można przechowywać je w ogrodzie czy na balkonie.

Wader

Letnie propozycję zabawek firmy Wader:

 

Gigant Truck Wywrotka z Przyczepą

 

 

Gigant Truck Wywrotka z Przyczepą – to zestaw dwóch pojazdów charakteryzujący się ogromną wytrzymałością. Samochód jest długi na 55 cm, a jego nośność wynosi 150 kg, nośność przyczepy to 60 kg.

 

Komplet do piasku

10-cio elementowy komplet do piasku - składa się z 4-rech foremek, okrągłego wiaderka, dużej łopatki, dużych grabek, sitka, konewki i atrakcyjnego młynka. Grafika zdobiąca zestaw zabawek jest wtopiona w plastik, przez co jest nieusuwalna i nie odpadnie podczas użytkowania. Zestaw jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę można przechowywać przez cały rok na dworze.

Taczka piaskowa GIGANT

Taczka piaskowa GIGANT to bardzo duży i wytrzymały model. Jest dostępny w kolorze czerwonym, niebieskim i zielonym, zabawka jest odporna na warunki atmosferyczne.

Łopatka długa

Łopatka długa o długości 66 cm z bardzo mocnym metalowym trzonkiem. Szufla i rączka, wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, charakteryzującego się dużą wytrzymałością.

Gdzie kupić

WADER od: 7,50

Zobacz inne pomysły na prezent: