Reklama

Oglądanie i czytanie (wspólne z rodzicami) opowieści o sobie samym to wielka przyjemność i radość dla każdego Malucha. Nie ma to jak zostać odważnym zajączkiem zdobywającym szczyty gór lub marzycielką śniącą sny na chmurce z waty cukrowej!

W ciągu kilku lat działalności wydawnictwo bajkopisarze.pl wyspecjalizowało się
w przygotowywaniu i druku personalizowanych książeczek na różne okazje. Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się książeczki na narodziny, chrzest, pierwsze i kolejne urodziny. Drukujemy je na papierze doskonałej jakości, dodajemy twardą okładkę a ilustracje tworzą dla nas doświadczeni ilustratorzy, wśród nich Ewa Poklewska-Koziełło, Anna Kaszuba-Dębska, Marianna Jagoda oraz Kasia Kukla czy Agata Mendziuk.

bajkopisarze 2
Bohaterem naszych opowieści może zostać każde dziecko. Niektóre nasze bajki powstają na iphony i ipady. Można zobaczyć, przeczytać oraz posłuchać jak walczy z nudą Myszka Melania, podczas zmagań z gorączką i katarem. Albo przed jakimi trudnymi wyborami staje Melania wybierająca się z rodzicami na wakacje.

bajkopisarze 3
Serwis oferuje przygotowywanie i wydanie personalizowanych albumów na rozmaite życiowe okazje, od narodzin, poprzez kolejne urodziny, ślub i rocznice. Zawiera aplikację do tworzenia i ilustrowania własnych utworów, jak również udostępniającą nasze książki w postaci szablonów wymagających uzupełnienia. W każdym szablonie jest przeznaczony do personalizacji tekst (np. opowiadanie), miejsce na zdjęcia oraz życzenia. Przed wydrukiem można zobaczyć ostateczną wersję książki, podzielić się nią w mediach społecznościowych lub umieścić na swojej stronie/blogu.

Od niedawna bohaterem naszych książek może zostać także dorosły. Zilustrowana historia związku od pierwszego spotkania, może stać się pamiątką-prezentem z okazji ślubu lub rocznicy. Przygotowujemy również personalizowane książki kucharskie, książki na zakończenie roku oraz wiele, wiele innych.

bajkopisarze 4
Personalizacja to jedyna możliwość, jaką oferuje serwis bajkopisarze.pl. Sam portal jest miejscem spotkań tych dzieci i dorosłych, którym sprawia przyjemność wymyślanie historii i snucie opowieści. W portalu oryginalnej aplikacji, można pisać własne teksty oraz je ilustrować. U nas każdy wielbiciel słowa i ciekawych historii może zostać pisarzem, ilustratorem, redaktorem lub wydawcą bajki czy opowiadania. Stworzone dzieła publikujemy  sieci (www.bajkopisarze.pl), jak i w tradycyjny sposób w postaci klasycznej książki (druk na zamówienie).

Wystarczy odrobina wyobraźni, by zaczarować otaczający nas świat!

Gdzie kupić

Bajkopisarze.pl od: 80,00