Reklama

"Fika" to magazyn przeznaczony dla rodziców oraz dzieci w wieku 3-12 lat. Jest to nowość na polskim rynku wydawniczym oraz niezwykła propozycja dla małych i dużych czytelników.

Nie ma w nim rózowych księżniczek, plastikowych pistoletów i głośnych mkaskotek. Możemy w nim znaleźć ciekawe artykuły, które pozwolą poszerzyć wiedzę o ekologii, modzie, kuchni. Znajdziecie tu recenzje książek godnych uwagi, wzmianki o filmach. Pięknie wydany, ozdobiony grafikami i artystycznymi sesjami zdjęciowymi.

Czasopisma dla dzieci "Fika" pełene są ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu ze swoimi dziećmi, pokazuje miejsca przyjazne dzieciom. Rodzice mogą znaleźć w nim również podpowiedź, jak sprawić, by jedzenie stało się zabawą dla małego niejadka.

fika magazyn dla dzieci i rodziców

"Fika" oferuje na swoich łamach szalone lekcje języka angielskiego wraz ze zwariowana Panią Teacher. Magazyn promuje życie w stylu eko, podpowiada, co można zrobić z niepotrzebnych rzeczy, zawiera ciekawe gry-prezenty.

fika magazyn dla dzieci i rodziców

Do dzieci skierowane są także specjalne artykuły o otaczającym nas świecie. W każdym numerze możemy przeczytać wywiad z osobowością ze świata kultury.

Magazyn składa się z 70 dynamicznych stron. Intrygujące, przekorne i pięknie opracowane wydawnictwo.

Zapraszamy do odkrycia tej ciekawej lektury!fika magazyn dla dzieci i rodziców

Wydawnictwo Tashka