Reklama

Gigo oddaje w ręce dzieci zestawy unikalnych klocków, pozwalających małych konstruktorom budować ogromną ilość modeli zarówno tych podpowiadanych przez instrukcję, jak i własnych, podsuwanych przez wyobraźnię.

W każdym zestawie Gigo znajduje się olbrzymi wybór elementów, a wśród nich przeróżnych kostek, graniastosłupów, kół, kołków oraz figurek. Przy ich pomocy dzieci mogą tworzyć trójwymiarowe konstrukcje, z których każda będzie właściwie osobną zabawką. Takie budowanie to prawdziwa frajda zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych pociech, które to zależnie od swoich umiejętności będą składać struktury o różnym stopniu skomplikowania.

Klocki GigoZbudowanie własnej zabawki będzie niemałym wyzwaniem, które pokaże początkującym konstruktorom , że aby cieszyć się efektem końcowym należy każde podjęte przez siebie zadanie doprowadzić do końca, nie poddając się w połowie drogi.

Zabawa kreatywnymi zestawami Gigo to doskonały sposób na rozwijanie funkcji motorycznych i logicznych, skupienia, myślenia przestrzennego, a także kreatywności. Klocki te wyrabiają w dzieciach również nawyki, które bez wątpienia przydadzą się im w późniejszym życiu. Wymuszają staranność oraz koncentrację na wykonywanej czynności, z czym maluchy często mają problemy.

Klocki Gigo utrzymane są w jaskrawej tonacji, co dodatkowo przyciąga uwagę i zachęca do budowania. Ponadto większość proponowanych modeli jest ruchoma i po skończeniu "ożywa" w rękach dzieci, stanowiąc doskonały punkt wyjścia do dalszych zabaw.

Szaleństwa w dżungli

W zestawie Szaleństwa w dżungli (7126) znajdziemy 194 elementy, z których dzieci będą mogły zbudować aż 75 odmiennych modeli tematycznie nawiązujących do dzikich mieszkańców tropikalnych lasów. Prawdziwa gratka dla wielbicieli przyrody.

Wyścigi

Zestaw Wyścigi (7127) zadowoli z kolei gusta małych miłośników motoryzacji. Zawiera 161 elementów pozwalających na budowę 89 różnych zabawek, wśród których dominują pojazdy przypominające zarówno te widziane na naszych drogach, jak i zupełnie fantastyczne konstrukcje.

Gigo Wyścigi


Oba te zestawy są ze sobą w pełni kompatybilne i łącząc je mały budowniczy będzie mógł stworzyć dodatkowo 6 zupełnie nowych modeli.

Dystrybutor: RAFIX

Gdzie kupić

tylkoklocki.pl od: 101,00
E-bejbi od: 109,90