Reklama

Eksperci biją na alarm - promieniowanie emitowane przez nasze laptopy, telefony komórkowe czy inny nowoczesny sprzęt może zagrażać zdrowemu rozwojowi nienarodzonych dzieci oraz niemowląt. Praktyczną i skuteczną pomocą jest koc Belly Armor, którym przyszłe mamy mogą okryć brzuch podczas pracy na komputerze czy długiej rozmowy telefonicznej. Po porodzie przyda się także jako mięciutki kocyk dla dziecka. 

Niebezpieczne promieniowanie

Wciąż niewielu rodziców zdaje sobie w pełni sprawę z zagrożeń związanych z promieniowaniem elektromagnetycznym, emitowanym przez otaczający nas ze wszystkich stron sprzęt elektroniczny czy sieci bezprzewodowe. Tymczasem skala problemu wciąż wzrasta, a szybki rozwój nowych technologii sprawia, że możemy mieć pewność, iż wkrótce zagrożenie będzie naprawdę poważne. Obecnie nie jesteśmy jeszcze w stanie stwierdzić, jakie dokładnie będą skutki oddziaływania promieniowania na nienarodzone dzieci czy niemowlaki. Jednak już teraz sprawą zajmuje się m.in. Światowa Organizacja Zdrowia, która wśród prawdopodobnych efektów wymieniła m.in. wady wrodzone, rozwój chorób nowotworowych, poronienia czy autyzm. Najbardziej narażone są nienarodzone dzieci oraz małe dzieci, których organizm nie jest jeszcze do końca ukształtowany.

 


Kocyk Belly Armor - niezawodna ochrona

W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie zrezygnować ze sprzętów elektronicznych, takich jak telefony komórkowe czy laptopy. To nasze narzędzia pracy lub rozrywki, a także sposób na komunikację z bliskimi. Koc Belly Armor stworzono z myślą o przyszłych mamach, które są świadome zagrożeń związanych z promieniowaniem elektromagnetycznym i pragną ochronić przed nimi swoje dziecko. Kluczowym elementem kocyka jest jego podszewka. Wykonano ją z opatentowanej tkaniny RadiaShield®Fabric - jest ona specjalnym wyrobem włókienniczym z wysokoprzewodzącego srebra, o właściwościach osłaniających podobnych do tych wykazywanych przez płytkę aluminium o grubości 6,35 mm. Pozwala ona na skuteczne blokowanie fal elektromagnetycznych - tę skuteczność możemy zresztą sprawdzić sami, owijając kocykiem Belly Armor telefon komórkowy. Wystarczy ok. 30 sekund, aby sygnał stał się słaby lub całkowicie zniknął. 

 

 

Bezpieczny i praktyczny

Kocyk dla dziecka Belly Armor jest wielofunkcyjny - możemy korzystać z niego w czasie ciąży, osłaniając brzuch przed niebezpiecznym promieniowaniem. Możemy wykorzystać go także po porodzie, po prostu otulając w niego niemowlaka. Jest on lekki, "oddychający" i miękki, wykonany z przyjemnej w dotyku 100% bawełny oraz osłaniającej przed działaniem promieniowania elektromagnetycznego podszewki. Nie znajdziemy w nim żadnych metali ciężkich, a także toksycznych czy uczulających substancji. Kocyk możemy zabrać ze sobą wszędzie. Świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, lecz także w pracy, w podróży, podczas pracy w terenie. Możemy prać go w zimnej wodzie, razem z podobnymi kolorami. 

Gdzie kupić

QElements od: 256,00