Reklama

Nowość w ofercie bardzo lubianej polskiej marki Lela Blanc - Kolekcja odzieży dziewczęcej i chłopięcej.

Produkty Lela Blanc znane są z doskonałej jakości. Szeroka oferta: produkty outdoorowe oraz wyposażania wnętrz do użytku dziennego i nocnego – dla najmłodszych i starszych dzieci, a ostatnio również dla całych rodzin. Kocyki, śpiworki przedszkolaka, pościel i narzuty, wkładki i poduszki do wózka, maty piknikowe i inne. Nowością są kolekcje odzieży.
Lela Blanc powiedziało stop nudnym pastelom. W kolekcjach Lela Blanc króluje kolor i styl uwielbiany przez dzieci, jak i ich rodziców. Absolutną wyjątkowość produktów Lela Blanc uzyskuje dzięki współpracy z cenionymi ilustratorami.
W szwalni Lela Blanc powstają stylowe i niezwykle funkcjonalne produkty, na punkcie których oszalało już tysiące rodzin w Polsce.
Wszystkie produkty tworzone są z pieczołowitością i zachowaniem surowych norm. Proces tworzenia produktów, od projektów po szycie odbywa się w Polsce. Firma wykorzystuje tkaniny własnej produkcji (nie bazując na wszechobecnych gotowych materiałach). Niezwykle istotna jest doskonała jakość i wyśrubowane standardy bezpieczeństwa. Surowce i nadruki posiadają atesty i certyfikaty, gwarantujące pełnię bezpieczeństwa dzieci.


Koszulki dziewczęce z długim rękawem Lela Blanc - Styl, komfort i bezpieczeństwo w jednym produkcie:
1. Niepowtarzalny design, wychodzący na przeciw trendom mody
2. Bardzo wygodny i modny krój, koszulka delikatnie profilowana z przedłużonym tyłem
3. Przyjemna dla skóry dziecka
 - Dzianina niezwykle miękkia i przyjemna dla skóry dziecka
 - Brak drażniących metek
4. Doskonała jakość:
 - Najwyższej jakości polska certyfikowana dzianina
 - Dzianina o doskonałych parametrach wykończenia - zapewnia bardzo długą żywotność, materiał pozostaje po wielu praniach jak nowy – bez mechacenia i spierania nadruku
Koszulki występują w wersji z długim i krótkim rękawkiem.
Dostępne wzory:
- I love Poland
- Butterflies
- Hipster Girls

Gdzie kupić

Lela Blanc od: 49,0