Reklama

 

Nuby Natural Touch

Laktator ręczny Comfort od firmy Nuby Natural Touch daje możliwość odciągnięcia i przechowywania mleka, co daje każdej mamie większą swobodę i wygodę. Laktator jest wyposażony w miękką, silikonową warstwę wyściełającą wnętrze lejka laktatora, co zapewnia większą delikatność, naturalność podczas odciągania mleka, dodatkowo zapewnia lepsze przyleganie, które przekłada się na lepsze zassanie. Zaworek laktatora jest wyposażony w regulowaną siłę ssania, umożliwiającą dopasowanie jej do indywidualnych predyspozycji każdej mamy. Laktator Nuby pasuje do wszystkich butelek i kubków Natural Touch.

Załączona do zestawu butelka i kubeczek umożliwiają wygodne nakarmienie dziecka przygotowanym mlekiem. Butelka jest wyposażona w smoczek z miękkiego silikonu i system antykolkowy, posiada także specjalne zgrubienia masujące dziąsła niemowlaka i wspomagające proces ząbkowania. Laktator ręczny Comfort łączy w sobie sprawdzone technologie i nowoczesny styl. Laktator, jak i akcesoria nie zawierają szkodliwego bisphenolu A, są przyjazne dla mamy i dziecka. Produkt otrzymał DIAMENT Targów Brzuszek i Maluszek w kategorii Bezpieczeństwo i Innowacyjność - Poznań 21-22.05.2011.

Zestaw zawiera:

  • silikonowy lejek z prostą szyjką i higieniczną osłonką podróżną,
  • butelkę 240ml z pierścieniową nakrętką i nakładką osłaniającą,
  • butelkę 150ml,
  • podstawkę pod odciągacz,
  • silikonową przykrywkę,
  • 4 jednorazowe wkładki laktacyjne,
  • instrukcję obsługi

 

Nuby Natural Touch 2

Dodatkowo Nuby Natural Touch proponuje elektroniczną nakładkę na Laktator Comfort, który w jednej chwili może stać się elektroniczny, działa w trybie wolnym lub szybkim, może być podłączona do prądu lub zasilania na baterie.

Dostępny jest także wygodny Laktator podróżny, zaprojektowany tak, by umożliwić dyskretne i łatwe ściąganie pokarmu w podróży.

Gdzie kupić

Marko Baby od: 78,90