Reklama

Najnowsze naklejki RoomMates zamienią pokój dziecka w pełen magii baśniowy świat Disney'a, gdzie ulubieni bohaterowie z kultowych animacji będą swobodnie wędrować po ścianach. Szeroki wybór dekoracji obejmuje zarówno tradycyjne bajki od wielu lat fascynujące kolejne pokolenia maluchów, jak Kubuś Puchatek czy Myszka Miki oraz świeżutkie filmy, jak Kraina lodu lub Jej Wysokość Zosia.

Amerykańska marka RoomMates znana jest z wysokiej jakości naklejek ściennych wyróżniających się przepięknym, tętniącym kolorami wzornictwem, pozwalającym na niebanalną aranżację pomieszczeń.  Jej najnowsze propozycje ani trochę nie odbiegają od tego trendu, nieodmiennie ciesząc oczy i nadając ozdobionym nimi wnętrzu niepowtarzalną atmosferę. Bajkowe motywy są pełne szczegółów, dynamiki, a przede wszystkim przedstawiają ukochane przez maluchy postacie, czym na pewno zdobędą ich serca.  

Ogromną zaletą produktów RoomMates jest również możliwość ich wielokrotnego naklejania, można je przenosić w inne miejsca bez pozostawiania jakichkolwiek śladów lub ponownie umieścić na arkuszu do późniejszego wykorzystania nawet setki razy. Doskonale sprawdzą się nie tylko na ścianach, ale każdej gładkiej i czystej powierzchni. Nie zawierają żadnych substancji toksycznych, a więc są całkowicie bezpieczne.

Wspólne dekorowanie pokoju wybranymi przez dziecko naklejkami będzie świetną formą zabawy, która pomoże małemu lokatorowi spersonalizować własne otoczenie. Ponadto ozdobione disnejowskimi bohaterami ściany nie tylko będą dumą każdego malucha, ale także pozytywnie wpłyną na rozwój jego wyobraźni.

Dystrybutor: Evocado - RoomMates

Zobacz inne pomysły na prezent: