Reklama

Czym byłaby zabawa w doktora i pacjenta, gdyby nie było zabawek, które urealnią tą zabawę. Dziecko wcielające się w lekarza marzy, by mieć niezbędne akcesoria, jak stetoskop czy strzykawkę, by nie musieć szukać zastępczych przedmiotów do zabawy.  Dziecko też chce czuć się profesjonalistą. Lekarz potrzebuje pacjentów, mogą to być koledzy lub pluszami. Niesamowita frajdę może sprawić dziecku zabawki edukacyjne, które imitują prawdziwego pacjenta, która ma otwierany brzuszek a w nim wszystkie organy wewnętrzne. Jeżeli pasją malucha jest zabawa w doktora warto podsunąć malcowi ciekawe akcesoria.

Drewniany zestaw lekarski

Drewniany zestaw lekarski

Odgrywanie roli lekarza i pacjenta będzie łatwiejsze, gdy dziecko będzie miało do dyspozycji niezbędne lekarskie akcesoria jak strzykawka czy stetoskop. Drewniany zestaw lekarski zawiera także opakowania lekarstw, bloczek do wypisywania recept i młoteczek do badania odruchów. Zestaw jest wykonany z drewna kauczukowego, jest trwały i może posłużyć dzieciom przez wiele lat.

Grupa wiekowa: od 3 lat
Producent: Pintoy
Cena 85,00 zł

Kutp tu: Pikinini

Walizka do zabawy w lekarza

Walizka do zabawy w lekarza

Lekarz nie może obyć się  bez swojej walizki z potrzebnymi narzędziami do badania. Aby uczynić zabawę dziecka bardziej realną  

W skład zestawu wchodzą:

  • metalowa walizeczka,
  • stetoskop,
  • termometr,
  • aparat do mierzenia ciśnienia,
  • bandaż z zapięciem na rzepy,
  • maska na twarz,
  • bloczek z receptami

Grupa wiekowa: od 3 lat
Producent: Haba
Cena 115,00 zł

Kup tu: Pikinini

Zestaw dentystyczny z materiału
Zestaw dentystyczny z materiału

Z tym zestawem dziecko może poczuć się jak prawdziwy dentysta. Malec ma do dyspozycji potrzebne narzędzia i akcesoria dentystyczne, które uczynią zabawę bardzo realną. Zestaw doskonale nadaje się do promowania higieny i nauki mycia ząbków. Dodatkowo dziecko oswaja się z prawdziwą wizytą w gabinecie.

W zestawie:
szczęka, 8 zębów, szczoteczka, pasta do zębów, nitka dentystyczna, maseczka, 3 instrumenty dentystyczne, ulotka

 

Grupa wiekowa: od 3 lat
Producent: Beleduc
Cena 196,00 zł

Kup tu: Pikinini

Mały pacjent Erwin

Mała pacjentka Rosi i Mały pacjent Erwin


Ta pluszowa laleczka to wielka gratka dla dzieci, które chcą zostać małym lekarzem. Mała pacjentka Rosi i mały pacjent Erwin są ubrane w szpitalną piżamkę, mają otwierany brzuszek, w którym znajdziemy wszystkie organy wewnętrzne. Jeżeli dzieci chcą przeprowadzić operacje na serduszku, mogą po prostu odkryć wnętrze zabawki, dostać się do środka i zacząć operację. Po skończonym zabiegu lalkę należy zamknąć i czekać aż wyzdrowieje. Organy można wyjmować co stanowi duży plus zabawki.

Mała pacjentka Rosi i mały pacjent Erwin to dobry materiał poglądowy, kiedy tłumaczymy naszym pociechom co się dzieje w ludzkim ciele, gdzie jest serce, płuca czy jelita.

Grupa wiekowa: od 2 lat
Producent: Sigikid
Cena 125,00 zł

Kup tu: Pikinini

Twoje ciało-drewniane puzzle

TWOJE CIAŁO (Dziewczynka lub chłopiec) - drewniane puzzle warstwowe

 

Ta zabawka pozwoli maluchom uzmysłowić sobie, jak człowiek wygląda w środku oraz gdzie znajdują się dane organy. Dziecko może od podstaw, warstwa po warstwie zbudować człowieka, w tym przypadku dziewczynkę. Układankę zaczynamy od układu kostnego, następnie nakładamy narządy wewnętrzne, mięśnie, skórę i ubranie. Ten obrazowy sposób ukazania ludzkiego ciała pomaga w nauce biologii, pozwala odpowiedzieć na

Grupa wiekowa: od 4 lat
Producent: Beleduc
Cena 91,00 zł

Kup tu: Pikinini