Reklama

Seria składająca się z gier plenerowych wydawnictwa TACTIC. W jej skład wchodzą zarówno ekologiczne drewniane gry wykonane bez dodatku lakieru, farb i innych sztucznych dodatków, jak i stworzone na licencji Angry Birds gry odciągające dzieci od ekranów smartfonów i komputerów. Wysoka jakość wykonania, innowacyjne zasady i wciągająca rozgrywka to najważniejsze cechy gier z tej serii. Cena 50-150 zł

Mölkky

Mölkky

Mölkky to jedna z najpopularniejszych gier plenerowych Europy. W te ogrodowe kręgle można grać niemal wszędzie, a doskonale bawić sie będą przy niej tak młodsi, jak i starsi zawodnicy. Gra nie wymaga dużej siły fizycznej, wystarczy trochę celności i oczywiście pewna dawka szczęścia. Zwycięzcą zostaje ten kto pierwszy zgromadzi 50 punków, przewracając kolejne kręgle. Zabawa rozwija liczne umiejętności, w tym matematyczne, wymagane do podliczania wyników.

Producent: Tactic

 Yatzy plenerowe 

Klasyczna gra kośćmi przystosowana do rozgrywek na świeżym powietrzu. Reguły pozostają te same: każdy gracz rzucając pięcioma kośćmi stara się otrzymać specyficzne ułożenie oczek. Im więcej kombinacji uda mu się uzyskać tym więcej punktów zdobędzie!

Producent: Tactic

Action Game

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Angry Birds to gra zarówno w plener jak i do Twojego domu. Na konstrukcji z drewnianych klocków postaw świnię i zdobywaj punkty strącając ją na specjalną matę. W zestawie znajdują się dwa ptaki (czerwony i żółty), świnia, mata do gry, trzy drewniane klocki dla dzieci, torba na grę, 4 plastikowe szpilki, notatnik oraz ilustrowana instrukcja.

Producent: Tactic

Kubb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubb jest grą łączącą w sobie elementy kręgli, szachów i rzutów podkową... Można w nią grać drużynami bądź indywidualnie. Celem gry jest przewrócenie drewnianych kręgli, rzucanymi w nie zbijakami  a następnie Króla.

Producent: Tactic