Reklama

Zbliża się Boże Narodzenie, najwyższy czas rozpocząć przygotowania do tego szczególnego święta. Zróbmy własnoręcznie kartki świąteczne, które możemy rozesłać najbliższym, wykonajmy razem z dziećmi najpiękniejsze ozdoby choinkowe, przyozdóbmy dom mnóstwem świątecznych drobiazgów.

 

Anioły, gwiazdki, łańcuchy 1

Wykonywanie własnoręcznie świątecznych dekoracji to wspaniała zabawa i doskonały pomysł na spędzanie czasu z domownikami. Bardzo pomocne w tym mogą okazać się książki, w których znajdziemy mnóstwo wskazówek jak wykonać świąteczne ozdoby.

 

Wydawnictwo Jedność przygotowało bardzo bogatą ofertę książek, w których znajdziemy pomysły na świąteczne dekoracje i kartki,

Anioły, gwiazdki, łańcuchy. 100 kart na świąteczne dekoracje

Zawiera 100 kolorowych specjalnych arkuszy, które dostarczą pomysłów na wykonanie niezwykłych świątecznych ozdób. Znajdziemy tu pomysły na wykonanie wiszących ozdób, papierowego łańcucha, uroczych serc, fruwającego aniołka, czy składaną gwiazdkę płatek śniegu. Książka zawiera proste metody wykonania świątecznych dekoracji, dlatego każdy będzie mógł wykonać własnoręcznie piękne świąteczne cudeńka. Książka doskonale nadaje się jako pomoc dla nauczycieli i rodziców, którzy chcą razem z dziećmi wykonywac świąteczne dekoracje.

Boże Narodzenie jak zrobic coś z niczego
Boże Narodzenie i zaskakujące pomysły, jak zrobić coś z niczego

Książka zawiera pomysły jak przemienić niepotrzebne rzeczy czy różnorodne odpadki w śliczne bałwanki, ozdoby choinkowe, renifery i aniołki. Uczmy dzieci ekologii w świątecznym wydaniu.

Boże Narodzenie i zaskakujące pomysły z papieru

Papier to materiał, z którego dzieci uwielbiają tworzyć różnorodne ozdoby. Książka zawiera pomysły na dekoracje, wyjątkowe opakowania na prezenty, kalendarze adwentowe, szopki, itp. Własnoręcznie wykonane dekoracje pozwolą jeszcze lepiej poczuć magie świąt.

To już Boże Narodzenie

Długie zimowe wieczory to czas, kiedy może wkraść się troszkę nudy. Aby temu zaradzić warto wspólnie z dzieckiem pobawić się w rozwiązywanie różnorodnych łamigłówek. Książka zawiera świąteczne łamigłówki, labirynty, obrazki do kolorowania, zadania logiczne, kartki świąteczne do samodzielnego wykonania itp.

Wycinanki pod choinkę
Wycinanki pod choinkę

Są tu pomysły na: niepowtarzalne świąteczne kartki, papierowe choinki, ozdobne wizytówki i torebki na prezenty, rozkoszne aniołki, kolorowe bombki, bożonarodzeniową szopkę i żłóbek

Wycinanki na Gwiazdkę

To książka pełna pomysłów na świąteczne ozdoby: magiczne gwiazdki, harmonijkową choinkę, żłóbek z siankiem, stojak na wizytówki lub serwetki, betlejemską szopkę ze zwierzętami, rozśpiewanego aniołka, uroczego bałwanka, praktyczne pudełko na prezenty oraz wiele innych świątecznych pomysłów.

Gdzie kupić

Wydawnictwo Jedność od: 19,90