Reklama

 

memo przestrzenne 1

Gra edukacyjna  przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Umożliwia prowadzenie zabaw edukacyjnych dla jednego dziecka, dla pary, a nawet dla większej liczby dzieci. Jej celem jest kształtowanie u dzieci spostrzegawczości, umiejętności zapamiętywania, nauka kolorów i nazw zwierząt, rozpoznawanie i kojarzenie kształtów, a także wspomaganie rozwoju koncentracji uwagi i logicznego myślenia. Ponadto – przy włączeniu elementów dodatkowych takich, jak mapy czy plansze tematyczne – może być pomocna we wprowadzaniu wybranych zagadnień z zakresu środowiska.

 

Dzieci młodsze dzięki MEMO PRZESTRZENNEMU mogą ćwiczyć sprawność manualną i małą motorykę. Gra MEMO PRZESTRZENNE 'W świecie zwierząt” posiada wszystkie zalety klasycznego memo obrazkowego, a dodatkowo – z racji tego, że jej elementy są bryłami – umożliwia ćwiczenie umiejętności rozpoznawania i przypasowywania kształtów, a tym samym kojarzenia, porównywania i logicznego myślenia.

UWAGA! Gra może być wykorzystywana w procesie edukacji lub terapii dzieci niewidomych i niedowidzących, które za pomocą drewnianych figurek poprzez dotyk mogą uczyć się rozpoznawania i porównywania kształtów. MEMO PRZESTRZENNE „W świecie zwierząt” może być również przydatne w terapii dzieci, a nawet osób starszych z innymi rodzajami niepełnosprawności.

Wykonane w całości w Polsce i z polskich materiałów MEMO PRZESTRZENNE charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i trwałością; elementy kolorowe pomalowane są farbami przyjaznymi dla środowiska naturalnego.

Zawartość pudełka: 12 par drewnianych figurek zwierząt, z których jedna jest w kolorze naturalnego drewna, a druga pomalowana jest na 1 z 6 kolorów 12 drewnianych klocków - domków z otworami o kształtach odpowiadających kształtom zwierzątek 12 drewnianych klocków - daszków w kształcie graniastosłupów o prostokątnej podstawie, które służą do nakrywania domków instrukcję Wymiary pudełka: 275x125x115 mm Cena 149,00 zł

Gdzie kupić

PUS.PL od: 149,00