Reklama

Wyjątkowe połączenie długiej deskorolki oraz wózka dziecięcego - to innowacyjne rozwiązanie w prawdziwie miejskim stylu. Spodoba się aktywnym rodzicom, pragnącym połączyć sport dla rodziny z opieką nad maluchem. Niezwykły projekt powstał przy współpracy znanego producenta wózków dziecięcych Quinny oraz projektantów ze Studio Peter van Riet.  

 

Deskorolka Longboard  to propozycja, która powstała z myślą o aktywnych rodzicach, którzy nie chcą rezygnować ze zdrowego, pełnego sportu stylu życia. Projektanci postanowili przekonać nas, że możliwe jest pogodzenie ze sobą świetnej zabawy i rozrywki, jaką daje jazda na deskorolce, z tak odpowiedzialną sprawą jak opieka nad maluchem. Longboard to rodzaj długiej deskorolki - dzięki temu spokojnie zmieści się na niej zarówno rodzic, jak i usadzone w wózku dziecko. Spacerówka umieszczona jest na przodzie deski, posiada kierownicę oraz uchwyt. 

 


Pojazd przeznaczony jest do jazdy po płaskiej nawierzchni, dlatego najlepiej sprawdzi się w mieście - zresztą zamysłem jego projektantów było właśnie stworzenie nowego sposobu poruszania się w przestrzeni miejskiej. To świetna alternatywa dla poruszania się zatłoczonymi autobusami, a do tego ekologiczna i dająca wiele satysfakcji oraz przyjemności (zarówno rodzicom, jak i dziecku). Oczywiście, nie możemy zapomnieć o założeniu maluchowi kasku i ochraniaczy

 


Więcej...