Reklama

Wakacje to czas długich spacerów, podróży, rodzinnych wycieczek. Na pewno przyda nam się dobry wózek dziecięcy, który będzie zarówno wygodny dla malucha, jak i poręczny dla jego rodziców.

 

W podróży często towarzyszy nam pośpiech, a stres i spora ilość bagażu tylko pogarszają sytuację. Jaki wózek będzie naszym sprzymierzeńcem w takich chwilach?
  • Waga wózka – lekki pojazd to ogromna ulga, zwłaszcza jeśli podróżujemy środkami transportu publicznego. Atutem będzie specjalny pasek, pozwalający zawiesić wózek na ramieniu.
  • Rozkładanie i składanie wózka – im prostsze, tym lepiej! Sprawdźmy przed zakupem, czy pojazd da się łatwo i szybko rozłożyć (oraz złożyć), najlepiej jedną ręką.
  • Komfortowe prowadzenie – zwrotny i wąski wózek to gwarancja wygodnego manewrowania. Pozwoli nam prowadzić pojazd płynnie, nawet w zatłoczonych lub mało przejezdnych miejscach.

 

Czy wózek się zmieści?

 
W samochodowym bagażniku każdy centymetr jest na wagę złota. W samolocie ograniczają nas restrykcyjne przepisy bagażowe. Jazda pociągiem lub autobusem oznacza ograniczoną przestrzeń. Jaki wózek sprawdzi się w takiej sytuacji?

  • Kompaktowość – wygodny wózek, który po złożeniu zmienia się w zgrabny i lekki pakunek? To doskonałe rozwiązanie! Taki model zmieści się w najmniejszym bagażniku lub pod siedzeniem w pociągu.
  • Na pokładzie samolotu – na rynku znajdziesz wózki, które spełniają wymogi dla bagażu podręcznego (56 x 46 x 25 cm lub 22 x 18 x 10 cm)! Jako pierwszy na świecie spełnił je wózek Babyzen YOYO (52 x 44 x 18 cm). Waży on zaledwie 5,8 kg.

 

Indywidualne potrzeby

Chcesz znaleźć idealny wózek? Poznaj najpierw swoje potrzeby! Na co zwrócić uwagę?

  • Wiek oraz waga malucha.
  • Dokąd się wybieramy  - inny wózek przyda się na wsi, gdzie drogi są piaszczyste i nierówne, inny w zatłoczonym kurorcie.
  • Środek transportu – planujemy najczęściej podróżować samochodem, pociągiem, a może samolotem? Dostosujmy wózek do konkretnych okoliczności.

Dystrybutor: Marko

Kup w Marko-baby.pl